Для тестування доступна нова версія продукту ESET Mail Security для Microsoft Exchange Server

ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення, повідомляє про початок тестування бета-версії рішення ESET Mail Security, призначеного для захисту поштових серверів Microsoft Exchange. Програмний продукт розроблено на основі високопродуктивної технології ThreatSense, яка надає превентивний захист.

В оновленній версії продукту ESET Mail Security для Microsoft Exchange Server реалізовано функції самозахисту програми, також рішення забезпечує антиспам захист та на рівні транспортного протоколу проводить антивірусне сканування, застосовуючи технологии Anti-rootkit та HIPS. Програмний продукт суміссний з ОС Microsoft Exchange Server 2007, 2010, Microsoft Exchange Server 5.5, 2000 та 2003.

ESET Mail Security для Microsoft Exchange Server підтримує додаткові ролі сервера, а саме:

  • Greylisting (сірі списки) - спеціальний метод блокування спаму, який дозволяє перевіряти оригінальність вхідних елетронних листів;
  • Функції самозахисту - вбудована технологія, яка захищає антивірусну програму від спроб пошкодження шкідливими програмами;
  • Оптимізовано методи сканування бази даних електронної пошти;
  • Карантин повідомлень - можливість використання кожним користувачем його карантину;
  • Моніторинг продуктивності та статистики роботи поштового серверу з можливістю графічної віртуалізації;
  • ESET SysInspector и ESET SysRescue;
  • Покращений графічний інтерфейс сумісний з програмами для читання екрану та високонтрасними режимами роботи.

Спеціалісти ESET не радять встановлювати бета-версію ESET Mail Security для Microsoft Exchange Server на високонавантаженні та критичні для роботи компанії сервери. Після тестування в програмний продукт можуть бути внесені зміни.

Бета-версія продукту ESET Mail Security для Microsoft Exchange Server доступна для тестування користувачам.