ESET-Ukraine спільно з компаніями Геліас, Софтліст та Системний інтегратор провела цикл конференцій

ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення, повідоляє про завершення Road Show по великим містами України (Одеса, Донецьк, Зопоріжжя, Львів), в якому прийняли участь 250 директорів, системних адміністраторів, технічних спеціалістів, представників служб інформаційної безпеки. Конференції пройшли спільно з компаніями Геліас, Софтліст, Системний інтегратор під об'єднаною загальною темою «Інформаційна безпека та оптимізація роботи підприємтсва».

Інформаційна безпека є невід'ємною частиною будь-якої інформаційної системи. В зв'язку із стрімким розвитком та ускладненням ІТ-інфраструктури, проблема захисту інформації набуває великої важливості для будь-якої компанії. Питання збереження конфіденційної інформації, її цілосності, доступності, виходять на перший план для сучасного ІТ-керівника. Компанія ESET-Ukraine, зважаючи на актуальність проблеми захисту інформаційних ресурсів та побудування ефективних систем безпеки, виступила ініціатором в проведенні даного циклу заходів.

Всі доповідачі мали можливість описати свое бачення проблеми інформаційної безпеки. Так, Павло Дем'яненко, спеціаліст зінтеграції рішень ESET виступ з доповіддю «Продуктова лінійка ESET - технологічні основи лідерства». Він детально ознайомив учасників з перевагами роботи останьої четвертої версії антивірусних продуктів ESET, модулем віддаленого керування ESET Remote Administrator 3.0, а також високопродуктивною технологією ThreatSenseTM, яка лежить в основі усіх продуктів ESET та дозволяє виявляти нові раніше невідомі загрози.

Учасник однієї з конференцій Зварич Олексій, начальник відділу технічного супроводження інформаційних систем Донецького булочно-кондитерського комбінату, розповів свої враження від конференції, - «Доповіді були досить корисні, а головне цікаві і в цілому конференція сподобалась. Багато хто зі мной погодиться, що такі заходи необхідні, адже учасники можуть не тільки ознайомитись з інформацією щодо нових технологій в сфері інформаційної безпеки, але й отримують унікальну можливість обговорити задачі та питання, що турбують та дізнатись шляхи іх вирішення».

Також під час усіх конференцій для учасників була відкрита демо-зона компанії ESET, де можна було задати різноманітні питання та отримати на них відповіді, а також випробувати функціонал програмних продуктів.