ESET – партнер Business Security Summit 2009

10 вересня 2009 року в Києві, в Бізнес-центрі «Леонардо», ESET-Ukraine прийняла участь у Business Security Summit 2009. Тема саміту: «Інформаційна безпека - як основний інструмент фінансової стабільності та конкурентоздатності компаній». Захід відвідали більше 200 топ-менеджерів: СЕО, керівники компаній, СІО, керівники ІТ-департаментів та спеціалісти в сфері інформаційної безпеки великих українських компаній.

Провідні експерти та спеціалісти в області інформаційних технологій поділилися досвідом у створені інформаційної безпеки для оптимізації ризиків та збереження ефективної роботи організації в умовах фінансової нестабільності.

Олексій Герасимчук, виконавчий директор ESET-Ukraine на практичних прикладах даної компанії розказав аудиторії про філософію створення інформаційного захисту, всю її сутність та ефективність, тим самим підкреслив актуальність та важливість безперервної роботи ІТ-інфраструктури та надання захисту для бізнесу. На саміті була презентована продуктова лінійка ESET: «Продукти ESET постійно вдосконалюються або ж з'являються нові, - відзначив Олексій Герасимчук. - Нещодавно відбувся випуск нових версій наших продуктів. Це - ESET Smart Security 4, ESET NOD32 Antivirus 4, ESET Remote Administrator 3.0, ESET Mobile Antivirus для Windows Mobile та ESET Online Scanner.

В рамках саміту відбулася прес-конференція, в якій прийняли участь визнані експерти в сфері інформаційної безпеки. Зазначимо, що всі учасники дійшли до спільного висновку, що успішність та прибутковість компанії залежить безпосередньо від надійного захисту інформації та захисту всієї комп'ютерної мережі компанії.

Захистіть дітей онлайн зі знижкою 20%!

Тільки до 21 червня!

Дізнатися більше