ESET NOD32 Antivirus продовжує лідирувати в тестах AV-Comparatives

Компанія ESET повідомляє, що за результатами порівняльного тесту, проведеного австрійською тестовою лабораторією AV-Comparatives, ESET NOD32 Antivirus вже традиційно нагороджений найвищою нагородою Advanced+. В тестуванні приймали участь 16 антивірусних продуктів відомих світових виробників.

В ретроспективному тестуванні оцінювались якість виявлення загроз з сигнатурними базами, що не оновлювалися протягом неділі та без застосування технології "in-the-cloud", що використовує для виявлення загроз можливості не лише самого антивірусного рішення, але й глобального сервісу його виробника.

«ESET продовжує залишатися лідером по кількості нагород Аdvanced+ у всіх проактивних тестуваннях, - зазначив Андреас Клементі, засновник та головний дослідник AV-Comparatives. - Ми бачимо, що спеціалісти компанії розуміють наскільки важливе використання евристичних методів у боротьбі зі шкідливим ПЗ».

Змагаючись з кращими антивірусними продуктами, отримання дванадцятої найвищої нагороди Аdvanced+ - це чергове визнання не тільки високого рівня роботи продуктів ESET, але й свідчення бездоганної репутації потужного «захисника ПК» в очах користувачів.

Нагадаємо, ESET NOD32 Antivirus розроблено на основі високопродуктивної технології ThreatSense, завдяки якій були продемонстровані високі результати. Дана технологія використовує передові евристичні методи виявлення загроз. За рахунок чого програмний продукт проактивно виявляє шкідливе ПЗ, яке ще не потрапило до баз вірусних сигнатур. На відмінну від традиційного підходу, рішення ESET здатні аналізувати виконавчий код в режимі реального часу, виконуючи його в захисному контейнері.