Компанія ESET отримала 57 нагороду Virus Bulletin 100

Компанія ESET отримала 57 нагороду Virus Bulletin 100

ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє, що за результатами порівняльного тестування антивірусних продуктів, який проводить британський журнал Virus Bulletin, ESET NOD32 Antivirus 4 отримав свою 57 нагороду. На сьогоднішній день по кількості нагород VB100 антивірусний продукт ESET NOD32 Antivirus є абсолютним лідером в антивірусній індустрії. В тестуванні приймали участь 37 антивірусних продукти різних вендорів. Серпневий тест здійснювався на платформі Microsoft Windows Vista Business Edition SP2 X32 та включав однаковий набір вірусів, серед яких були варіації черв'яка Win32/Conficker, вірусу Win32/Koobface та зразки класу загроз Win32/Virut. Відзначимо, що головні атаки шкідливого ПЗ Win32/Koobface спрямовані на соціальні мережі.

ESET NOD32 Antivirus отримав нагороду завдяки поєднанню складних технологій виявлення поліморфних вірусів та дуже маленькій кількості хибних спрацьовувань. 57-ма нагорода VB100 свідчить про те, що ESET NOD32 Antivirus є продуктом світового рівня, який жодного разу не пропустив «дикого» вірусу, що використовувався в тестах.

Компанія ESET є постійним учасником VB та рекордсменом по кількості нагород VB100, починаючи з 1998 року. ESET NOD32 Antivirus приймав участі в 59-ти тестуваннях, з яких отримав 57-м нагород. Нагадаємо, для того, щоб стати володарем нагороди VB100, антивірусний продукт повинен виявити всі без виключення віруси з колекції Wild List та не допустити хибних спрацьовувань, а також продемонструвати високий рівень виявлення вірусів з власної колекції Virus Bulletin.

Про Virus Bulletin:

Virus Bulletin є найбільш відомим та авторитетним журналом в світі, який присвячено проблемі комп'ютерних вірусів. П'ять раз на рік він проводить порівняльні тестування багатьох антивірусних програм різних виробників. В тестуванні оцінюється здатність кожного програмного продукту виявляти шкідливе ПЗ, що входить в колекцію Wild List та у власну колекцію Virus Bulletin. Також при цьому враховується здібність виявляти ці віруси у файлах, що знаходяться в архівах різних форматів. Докладні результати тестування публікуються в журналі Virus Bulletin, а також на інтернет сайті www.virusbtn.com.