ESET захищає ІТ-інфраструктуру Мінтрансу

ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про постачання 1000 комплектів рішення ESET NOD32 Business Edition для Міністерства транспорту та зв'язку України. Тепер робочі станції та файлові сервери Мінтрансу надійно захищенні від вірусів, троянських програм, черв'яків, шпигунського та програмного ПЗ, фішинг-атак, руткітів та інших Інтернет-загроз.

Для вдосконалення системи інформаційної безпеки Мінтрансу було прийнято рішення щодо необхідності вибору антивірусного рішення для захисту файлових серверів та робочих станцій Міністерства. Крім продуктів ESET, розглядались інші альтернативні рішення компаній - Kaspersky Lab та Dr.Web. Критеріями, що враховувались замовником при виборі антивірусу були: надійний захист від шкідливого ПЗ, зручність адміністрування та можливість централізованого розгортання. Крім того, Мінтранс є бюджетною організацією, тому ціна продукту також мала важливе значення.

«За підсумками внутрішнього тестування в декількох підрозділах Мінтрансу, антивірусне рішення ESET NOD32 Business Edition для захисту файлових серверів та робочих станцій було визнано найбільш повно відповідним всім вимогам організації», - відмітив Олексій Станкевич, начальник відділу програмного та технологічного супроводження інформаційних систем ДП «Укрсервіс Мінтрансу».

«Вибір продуктів ESET Міністерством транспорту та зв'язку є ще одним доказом високої надійності ESET. Сертифікація продуктів ESET ДСТСЗІ України та лояльність вендору до державних організацій також вплинули на прийняття рішення щодо купівлі», - прокоментував Олександр Безруков, керівник ESET-Ukraine.