Експерти Virus Bulletin підтвердили якість ESET NOD32 Antivirus 4.2.64.12

Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє, що продукт ESET NOD32 Antivirus 4.2.64.12 отримав визнання від експертів незалежного видання Virus Bulletin. Продукт компанії ESET вкотре показав високі результати та здібність виявлення «диких» вірусів при мінімальному споживанні системних ресурсів.

У грудні спеціалісти британського видання Virus Bulletin провели комплексне тестування, метою якого було виявлення якості антивірусних рішень та здібності виявлення раніше невідомих екземплярів шкідливих програм - поліморфних вірусів, троянів та черв'яків. При цьому експерти також враховували кількість помилкових спрацювань антивірусних продуктів. За підсумками тестування було виведено показник, який характеризує середній рівень виявлення 9реактивними та проактивними методами), - індекс RAP (Reactive and Proactive). Випробування проводилось на платформі Windows 7. У тестуванні прийняли участь 64 антивірусних продуктів, 8 з яких не змогли отримати позитивну оцінку.

Продукт ESET NOD32 Antivirus не порушив добру традицію та справився із завданням на «відмінно». Під час сканування «за доступом» і «за вимогою» продукт компанії ESET виявив 100,00 % вірусів зі списку «WildList», 96,15 % черв'яків, 99,95 % поліморфних вірусів та 92,28 % троянських програм. При цьому індекс RAP склав 90,40 %.

«Протягом багатьох тестувань продукти ESET показують відмінні результати, - говорить Джон Ховс, керівник тестування Virus Bulletin. - Чергова нагорода була отримана завдяки бездоганному проходженню випробувань при 100 % виявленні «диких вірусів», високій швидкості сканування та відсутності помилкових спрацювань. Крім того, варто відзначити простий та зручний інтерфейс продуктів, який робить управління програмами простим та доступним для кожного».

В суперництві з найсильнішими продуктами на ринку антивірусних програм 65-а нагорода VB100 не тільки робить компанію ESET рекордсменом за кількістю нагород, але й знову підтверджує високий рівень технологій та лідируючі позиції на ринку програмного забезпечення.