ESET NOD32 Antivirus 4.2.58.3 отримав найвищу оцінку від AV-Comparatives

Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє, що продукт ESET NOD32 Antivirus 4.2.58.3 отримав найвищу оцінку за результатами порівняльного тестування AV-Comparatives. Продукт компанії ESET традиційно показав високі результати та здібність виявлення раніше невідомих загроз.

У грудні спеціалісти австрійської тестової лабораторії AV-Comparatives провели ретроспективне тестування 15 антивірусних продуктів відомих світових виробників. У даному випробуванні оцінювалась якість виявлення загроз з сигнатурними базами, які не отримували оновлення протягом тижня, без використання технології «in-the-cloud», що використовує для виявлення можливості не тільки самого антивірусного рішення, але і глобального сервісу його виробника. Крім цього, при виставленні оцінки спеціалісти враховували кількість помилкових спрацювань антивірусних продуктів.

ESET NOD32 Antivirus вкотре показав один з найкращих результатів у виявленні «нових» загроз при мінімальній кількості помилкових спрацювань. Виконавши завдання на «відмінно», рішення ESET заслужено отримало найвищу оцінку Аdvanced+ та визнання експертів лабораторії AV-Comparatives.

В суперництві з найкращими антивірусними рішеннями, отримання найвищої нагороди - це чергове визнання не тільки найвищого рівня роботи продуктів ESET, але й доказ бездоганної репутації могутнього «захисника» ПК в очах користувачів.

Нагадаємо, що ESET NOD32 Antivirus побудований на основі високопродуктивної технології ThreatSense, завдяки якій були продемонстровані високі результати. Технологія ThreatSense використовує передові евристичні методи виявлення загроз. За рахунок цього ESET NOD32 Antivirus и ESET Smart Security проактивно виявляють шкідливі програми, які ще не потрапили до баз вірусних сигнатур. На відмінну від традиційного підходу, рішення ESET здатні аналізувати виконавчий код в режимі реального часу, виконуючи його в захисному контейнері.