Доступний білд 4.3.12004.0 бета-версії продукту ESET File Security для Microsoft Windows Server

Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про вихід білду 4.3.12004.0 бета-версії продукту ESET File Security для Microsoft Windows Server. Призначений для захисту серверних систем, цей продукт є аналогом продукту ESET NOD32 Antivirus бізнес версії для захисту серверів.

Рішення ESET File Security для Microsoft Windows Server володіє збільшеною швидкістю сканування та забезпечує стабільну та безперебійну роботу серверів. Крім цього, даний продукт має нові можливості. Наприклад, додано функцію автоматичних виключень та оновлено розширене дерево параметрів.

Сьогодні спеціалісти ESET допрацьовують продукт ESET File Security для Microsoft Windows Server до другої бета версії, яка матиме спеціалізований інтерфейс для термінальних сесій та інтерфейсом для основного сервера.

Нагадуємо, що ESET File Security для Microsoft Windows Server знаходиться у бета версії та не є кінцевим варіантом продукту. Ця версія не володіє всіма функціями та можливостями, які будуть реалізовані у фінальному релізі. Рекомендуємо не встановлювати бета версію продукту на пристрої та/або системи зберігання секретних даних. Бета версія продукту ESET File Security для Microsoft Windows Server доступна для тестування користувачам.