Доступні нові білди продукту ESET Mobile Security

Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про вихід нових білдів продукту ESET Mobile Security для захисту смартфонів та КПК на базі операційних систем Windows Mobile и Symbian.Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про вихід нових білдів продукту ESET Mobile Security для захисту смартфонів та КПК на базі операційних систем Windows Mobile и Symbian.

Користувачі мобільних пристроїв все частіше стають жертвами шахраїв, які бажають заволодіти цінною інформацією. У зв'язку з цим спеціалісти компанії ESET випустили нові версії продукту, які здатні забезпечити якісний захист смартфонів та КПК від усіх відомих і раніше невідомих загроз.

У нових версіях продукту виправлені незначні проблеми з брандмауером, які могли призвести до зависання мобільного пристрою. Крім цього, білд 1.3.1670 продукту ESET Mobile Security для Windows Mobile та білд 1.2.23 продукту ESET Mobile Security для Symbian доступні на російській мові, що значно спрощує використання цих рішень українськими споживачами.

З більш детальною інформацією про продукт можна ознайомитися на українському офіційному сайті компанії ESET. У випадку виникнення питань під час інсталяції продукту користувачам доступна інструкція з інсталяції продукту ESET Mobile Security.

Оновлені версії комплексного продукту для захисту мобільних пристроїв доступні для завантаження користувачам.