Новий продукт ESET Cybersecurity для Mac

Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про вихід нового рішення для користувачів комп'ютерів Mac - ESET Cybersecurity. Побудований на технології Threatsense® продукт автоматично виявляє і видаляє шкідливі програми, включаючи загрози, призначені для ОС Windows, не допускаючи комп'ютерам з Mac стати носіями шкідливих програм в домашній мережі.
«ESET Cybersecurity забезпечує додатковий захист для комп'ютерів Mac, - говорить Річард Марко, технічний директор компанії ESET. - За допомогою проактивної технології виявлення, здатної перехоплювати загрози, які призначені для таких платформ як Mac, Windows та Linux, цей продукт забезпечує надійний всебічний захист комп'ютерів".

 

Розглянемо основні переваги ESET Cybersecurity:

 

  • Проактивне виявлення - за допомогою технології Threatsense® забезпечує якісний захист від відомих і раніше невідомих загроз в режимі реального часу. Завдяки проактивним методам захисту комп'ютер залишається в безпеці навіть в той критичний період, коли уразливість певного продукту лише виявлена, а розробник ще не випустив оновлення, яке її виправляє.
  • Мінімальне навантаження на систему - мінімальне споживання системних ресурсів забезпечує швидке завантаження та безперебійну роботу продукту та операційної системи.
   • Перевірка змінних носіїв інформації - здійснює перевірку портативних носіїв інформації, що є особливо важливим при фізичній передачі великих об'ємів даних між робочими станціями.
   • Сканування на наявність крос-платформенних загроз - при скануванні загроз для Mac платформ ESET Cybersecurity також виявляє загрози безпечні для Mac, але орієнтовані на атаки Windows систем.
   • Розширені опції сканування - для оптимізації алгоритмів перевірки ядро виявлення ESET Cybersecurity дозволяє виставити різні параметри такі як глибина сканування, завдання обмежень на розмір сканованого файлу і час сканування файлу.
   • Оновлення - ESET Cybersecurity пропонує два режими для виконання оновлення сигнатурних баз антивіруса - кожного разу при перезавантаженні системи або як тільки нові оновлення стають доступними.

   Основні функції продукту:

   Системні вимоги:

   Процесор - Intel® (32- або 64-бітний)

   Операційні системи - Mac OS X 10.5.x (Leopard) та Mac OS X 10.6.x (Snow Leopard)

   Вільне місце на жорсткому диску (завантаження)- 35 Мб.


   Більш детальну інформацію про «новинку» від компанії ESET можна знайти на
українському офіційному сайті
   . Продукт ESET Cybersecurity для Mac
доступний для завантаження