ESET — «Компанія року 2010»

Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - отримала престижну нагороду «Компанія року» від відомого економічного журналу TREND. На сьогоднішній день ESET - єдина компанія, тричі визнана найкращою авторитетним словацьким виданням.
«Отримана нагорода - це заслуга всього колективу ESET, тільки завдяки згуртованій роботі наших кваліфікованих спеціалістів ми змогли отримати такі високі результати, - говорить Мирослав Трнка, директор ESET у Словаччині. - Крім того, особливу подяку хочу виразити усім користувачам продуктів ESET за довіру».
Видання TREND регулярно складає рейтинг найбільш успішних компаній у Словаччині згідно з їх фінансовими показниками. У 2010 році компанія ESET збільшила свій дохід на 54 % на відміну від минулого року. Такі темпи росту є верхом бажань більшості великих компаній, особливо у час економічної кризи. Високі фінансові показники забезпечили ESET місце чемпіона на п'єдесталі найбільш успішних компаній поточного року. За прогнозами експертів TREND, у майбутньому році компанія продовжить серію успіхів, враховуючи великий потенціал продажів антивірусних продуктів ESET у всьому світі.
Щорічне визнання користувачами та отримання престижних нагород від експертів авторитетних видань таких як TREND підтверджують стабільність та надійність компанії ESET на світовому ринку.

Захистіть дітей онлайн зі знижкою 20%!

Тільки до 21 червня!

Дізнатися більше