ESET — «Компанія року 2010»

Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - отримала престижну нагороду «Компанія року» від відомого економічного журналу TREND. На сьогоднішній день ESET - єдина компанія, тричі визнана найкращою авторитетним словацьким виданням.
«Отримана нагорода - це заслуга всього колективу ESET, тільки завдяки згуртованій роботі наших кваліфікованих спеціалістів ми змогли отримати такі високі результати, - говорить Мирослав Трнка, директор ESET у Словаччині. - Крім того, особливу подяку хочу виразити усім користувачам продуктів ESET за довіру».
Видання TREND регулярно складає рейтинг найбільш успішних компаній у Словаччині згідно з їх фінансовими показниками. У 2010 році компанія ESET збільшила свій дохід на 54 % на відміну від минулого року. Такі темпи росту є верхом бажань більшості великих компаній, особливо у час економічної кризи. Високі фінансові показники забезпечили ESET місце чемпіона на п'єдесталі найбільш успішних компаній поточного року. За прогнозами експертів TREND, у майбутньому році компанія продовжить серію успіхів, враховуючи великий потенціал продажів антивірусних продуктів ESET у всьому світі.
Щорічне визнання користувачами та отримання престижних нагород від експертів авторитетних видань таких як TREND підтверджують стабільність та надійність компанії ESET на світовому ринку.