ESET Security Packs — оптимальне рішення для захисту інформації

Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про початок продажу унікальних продуктів ESET Security Packs - оптимальних решень для захисту інформації як домашніх користувачів, так і підприємств.

Сьогодні комп'ютери, ноутбуки, а також різноманітні мобільні пристрої стали невід'ємною частиною роботи, навчання або дозвілля, і вже далеко не рідкість наявність персонального портативного «помічника» у кожного члена сім'ї. У зв'язку з цим компанія ESET пропонує оптимальне рішення для захисту цифрового світу Вашої родини.

ESET Family Security Pack представляє собою набір комплексних антивірусних рішень для захисту персональних комп'ютерів та мобільних пристроїв. До складу даного пакету входить комплексний антивірусний продукт ESET Smart Security (ліцензія для 5 ПК на 18 місяців) та рішення для захисту мобільних пристроїв ESET Mobile Security (ліцензія для 5 пристроїв на 18 місяців). ESET Smart Security є флагманським антивірусним продуктом компанії ESET та забезпечує комплексний захист комп'ютера від усіх вірусних, троянських, шпигунських програм, а також черв'яків, руткітів та Інтернет-загроз. Під час покупки ESET Security Packs користувачам доступні рішення для Windows, Mac та Linux платформ. Також до складу ESET Family Security Pack входить комплексне антивірусне програмне забезпечення ЕSET Mobile Security для надійного захисту смартфонів та КПК на базі операційних систем Windows Mobile та Symbian від відомих та раніше невідомих загроз.

Малі та середні підприємства, комерційні організацій та інші бізнес структури потребують надійного захисту конфіденційної інформації. При цьому регулярно виникає проблема високої вартості якісних антивірусних продуктів. Компанія ESET іде назустріч комерційним користувачам - тепер ліцензії на антивірусні рішення ESET для захисту комп'ютерів, файлових серверів, поштових серверів, а також мобільних пристроїв доступні на 18 місяців зі знижкою до 50 % під час покупки ESET Business Packs.

ESET Business Packs представляють собою пакети антивірусних рішень ESET для зазисту даних та конфіденційної інформації підприємства. До їх складу входить ESET Smart Security Бізнес версія, ESET Mobile Security та ESET Mail Security (крім ESET Small Office). В залежності від кількості робочих станцій на підприємстві компанія ESET пропонує три види ESET Business Packs:

Компанія ESET робить ще один крок назустріч користувачам - на передодні зимових свят до 31 грудня під час покупки ESET Security Packs користувачі економлять 50 % від прайсової ціни на продукти ESET.

  • ESET Family Security Pack (5 ESET Smart Security + 5 ESET Mobile Security) 1956,90 999,00* грн
  • ESET Small Office (11 ESET Smart Security Business Edition + 10 ESET Mobile Security) 3764,64 1999,00* грн
  • ESET Small Business (11 ESET Smart Security Business Edition + 10 ESET Mobile Security + 15 ESET Mail Security) 6244,14 3199,00* грн грн
  • ESET Small Business (26 ESET Smart Security Business Edition + 25 ESET Mobile Security + 37 ESET Mail Security) 12874,92 6499,00* грн грн

*ціни дійсні до 31 грудня 2010 року

Така пропозиція робить покупку продуктів ESET вигіднішою, а захист комп'ютерів користувачів надійнішим.