Продукти ESET отримали 64-у нагороду VB100

Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє, що продукт ESET NOD32 Antivirus 4 бізнес версії отримав нагороду незалежного британського видання Virus Bulletin. Тестування проводилося з метою визначення якості антивірусного продукту на основі серверної операційної системи компанії Microsoft - Windows Server 2003.
Визнання та нагороду VB100 отримали антивірусні продукти, які показали високі результати та здібність виявлення «за доступом» та «за вимогою» поліморфних вірусів, троянів та черв'яків. Для визначення показників ефективності реактивних технологій автори тесту використали зразки «диких вірусів», серед яких можна було зустріти вже відомий W32/Virut - єдиний вірус, який змінюється в середньому один раз на тиждень. Це шкідливе ПЗ заражає файли Windows, які виконуються, а також записує в кінці HTML-документів спеціальний тег, за допомогою якого при відкритті такого документу активується завантаження шкідливих програм з серверів бот-мережі. За підсумками тестування було виведено показник, який характеризує середній рівень виявлення (реактивними та проактивними методами), - індекс RAP (Reactive and Proactive). Відзначимо, що 14 антивірусних продуктів не змогли отримати позитивну оцінку. Продукт ESET NOD32 Antivirus виконав завдання на відмінно. Нагороду було отримано завдяки технологіям, реалізованих в продуктах компанії ESET, які дозволяють виявляти поліморфні віруси при мінімальній кількості помилкових спрацювань. За результатами тестування при скануванні «за доступом» та «за вимогою» продукт компанії ESET виявив 100,00 % вірусів зі списку «WildList», 98,52 % черв'яків, 100,00 % поліморфних вирусів і 94,84 % троянських програм. При цьому ESET NOD32 Antivirus показав найвищий індекс RAP - 91,64 %.
«Протягом багатьох тестувань продукти ESET показують відмінні результати, - говорить Джон Ховс, керівник тестування Virus Bulletin. - Чергова нагорода була отримана завдяки бездоганному проходженню випробувань при 100 % виявленні «диких вірусів», високій швидкості сканування та відсутності помилкових спрацювань. Крім того, варто відзначити простий та зручний інтерфейс продуктів, який робить управління програмами простим та доступним для кожного».
В суперництві з найсильнішими продуктами на ринку антивірусних програм 64-а нагорода VB100 не тільки робить компанію ESET рекордсменом за кількістю нагород, але й знову підтверджує високий рівень технологій та лідируючі позиції на ринку програмного забезпечення.

Результати тестування Virus Bulletin: вересень, 2010