ESET— золотий спонсор Всеукраїнської олімпіади з програмування

Компанія ESET -лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - виступила золотим спонсором Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, яка проходила з 6 по 11 вересня у Вінницькому національному технічному університеті. Дане змагання надало студентам можливість продемонструвати та вдосконалити свої вміння розробки алгоритмів та програм.


У заході прийняли участь студенти з різних міст України, а також хлопці й дівчата з Вірменії, Білорусії, Грузії, Молдови та Росії. Усього за призові місця та право представляти свою країну на змаганні Південно-Східного регіону Європи, яке проходитиме у Бухаресті, боролися 35 команд з загальною кількістю учасників - 150 чоловік. Відзначимо, що саме студенти з українських вищих навчальних закладів протягом багатьох років стають переможцями у півфіналі першості світу з програмування.

Для знайомства з найсильнішими молодими програмістами в Україну приїхав Білл Поучер, директор першості світу АСМ з програмування, професор університету Бэйлора, Техас, США. У зв'язку з високими досягненнями українських студентів, отриманих за час проведення Всеукраїнської олімпіади, почесний гість присвоїв даним змаганням офіційний статус чверть фіналу першості світу та ініціював розгляд питання про проведення в Україні з 2011 року півфіналу першості світу по південно-східній Європі.


Золотим спонсором заходу виступила компанія ESET, яка підтримала організаторів змагань, а також забезпечила надійний антивірусний захист парку комп‘ютерної техніки олімпіады. Крім того, переможці змагань отримали в подарунок ліцензійні продукти ESET Smart Security та ESET NOD32 Antivirus. «Наша компанія не перший рік сприяє проведенню Всеукраїнської олімпіади з програмування, говорить Олексій Герасимчук, виконавчий директор представництва компанії ESET в Україні. - Подібні змагання надають можливість молодим людям продемонструвати вміння у написанні різноманітних програм, а також стимулюють до вдосконалення своєї майстерності. При цьому важливо пам'ятати, що вихідні тексти та файли программ, що виконуються, є об'єктами авторського права та інтелектуальною власністю їх авторів, тому захист інформації представляє невід'ємну частку процесу програмування. Продукти ESET забезпечуюють якісний захист даних при мінімальному впливі на систему, що в свою чергу дозволяє без затримок виконати процес компіляції».


Павел Дем'яненко, керівник технічної підтримки ESET в Україні, представив учасникам олімпіади доповідь про історію розвитку та сучасні тенденції розвитку комп'ютерних загроз. Молоді спеціалісти дізналися про проактивні методи захисту та способах запобігання зараження комп'ютерів шкідливим програмним забезпеченням. Крім того, як приклад якісного антивірусного захисту молодим програмістам була представлена продуктова лінійка компанії ESET.

Змагання у Вінниці пройшли у веселій та дружній атмосфері. У вільний час молоді люди разом каталися на пароплаві, їздили на пікнік, грали в боулінг, ходили у кіно, гуляли містом. При цьому продукти ESET увесь час залишалися на захисті їх цифрового світу.