Доступний новий білд бета-версії продукту ESET Cybersecurity для Mac OS

Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про вихід нового білду бета-версії продукту ESET Cybersecurity для Mac OS X. У зв'язку зі збільшенням активності кіберзлочинців, направлену на Mac OS X спеціалісти компанії активно розробляють якісний захист для цієї операційної системи.

Після виходу у грудні 2009 року першої бета-версії ESET Cybersecurity для Mac OS X спеціалісти ESET продовжують доопрацьовувати цей антивірусний продукт до кінцевого релізу та пропонують до уваги користувачів новий білд із зміненими функціями:

  • оновлений інтерфейс користувача,
  • контроль змінних носіїв інформації (дозволяє блокувати USB, Firewire, CD / DVD пристрії),
  • оптимізовано продуктивність продукту,
  • виправлено помилки, які було виявлено у попередніх бета-версіях,
  • покращена стабільність продукту,
  • додано функцію перевірки оновлень.

Рішення ESET Cybersecurity для Mac OS X забезпечує надійний захист комп'ютерів користувачів у мережах з різними операційними системами та програмами. Побудована на технології ThreatSense® система сканування автоматично виявляє та видаляє шкідливі програми, включаючи загрози, які призначені для ОС Windows, не допускаючи комп'ютерам з Mac стати носіями шкідливих програм у домашній мережі.

Нагадуємо, що ESET Cybersecurity для ОС Mac OS X знаходиться в бета-версії і не є кінцевим варіантом продукту. Дана версія не володіє всіма функціями та можливостями, які будуть реалізовані у фінальному релізі. Рекомендуємо не встановлювати бета-версію продукту на пристрої та/або системи зберігання секретних даних. Бета-версія продукту ESET Cybersecurity для Mac OS X доступна для тестування користувачам.