Продукти ESET показали найкращий результат у тестуванні Virus Bulletin

Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє, що продукт ESET NOD32 Antivirus визнаний найкращим експертами відомого британського видання Virus Bulletin. Продукт компанії ESET як завжди показав високі результати та здібність виявлення «диких» вірусів при мінімальному споживанні системних ресурсів.
У серпні спеціалісти незалежного видання Virus Bulletin провели комплексне тестування, метою якого було визначення якості антивірусних рішень та здібності виявлення раніше невідомих екземплярів вірусів. При цьому експерти враховували кількість помилкових спрацювань антивірусних продуктів. Під час виведення середньої оцінки також оцінювався дизайн антивірусних програм, стабільність та ефективність роботи продуктів. Тестування проводилось на бізнес версії платформи Windows Vista SP2. У випробуванні прийняли участь 54 продукти провідних світових вендорів, але тільки 35 з них отримали позитивні оцінки.
Продукт ESET NOD32 Antivirus не змінив добрій традиції та впорався із завданням на «відмінно». «Мінімальне споживання системних ресурсів, високий рівень виявлення, а також прекрасні результати RAP роблять рішення компанії ESET одним з найкращих продуктів на сучасному ринку програмного забезпечення, - відзначив Джон Ховс, керівник тестування Virus Bulletin. Максимальний рівень захисту комп'ютерів користувачів при мінімальній кількості помилкових спрацювань протягом багатьох років продовжують забезпечувати продукту ESET NOD32 Antivirus лідируюче місце за кількістю нагород в тестуваннях Virus Bulletin.
Вперше продукт ESET NOD32 Antivirus прийняв участь у незалежному тестуванні Virus Bulletin у травні 1998 року. З того часу рішення від компанії ESET кожного разу бездоганно проходить випробування на виявлення «диких» вірусів при мінімальній кількості помилкових спрацювань та заслужено отримує найвищі оцінки.

Результати тестування Virus Bulletin: серпень, 2010