ESET — офіційний антивірус WCG-2010

Компанія «ІСЕТ-Україна» виступила офіційним партнером Національного фіналу World Cyber Games 2010, який відбувся 14-15 серпня у Києві, у ТРЦ «Dream Town». На ньому переможці регіональних відбіркових ігор змагалися за звання чемпіонів країни у різноманітних ігрових дисциплінах, а більшість з них - ще й за право представляти Україну на Гран-фіналі WCG 2010 у Лос-Анджелесі, США.


У змаганнях прийняли участь переможці та призери регіональних відбіркових ігор, які пройшли у семи містах України: Дніпропетровську, Донецьку, Києві, Львові, Одесі, Сімферополі та Харкові. Фіналісти змагалися у таких популярних комп'ютерних іграх як Counter-Strike 1.6, WarCraft III: The Frozen Throne, StarCraft: Brood War та FIFA Soccer 2010. Вперше завдяки ініціативі вітчизняних геймерів до програми найпрестижніших комп'ютерних змагань у світі було включено українську гру S.T.A.L.K.E.R. Також були проведені товариські матчі з мобільної гоночної Java-гри Asphalt 5.
Переможці у всіх дисциплінах (крім StarCraft) були нагороджені оплаченими поїздками на Grand Final WCG 2010 до Лос-Анджелесу та представлятимуть Україну у найбільших змаганнях у світі. Також учасники, які зайняли перші місця, отримали кубки України та пам'ятні медалі, а компанія «ІСЕТ-Україна» подарувала переможцям антивірусні продукти ESET, які забезпечать ефективний захист їхнього цифрового світу. Другі та треті місця також були відзначені цінними призами та пам'ятними подарунками.


«Наша компанія не перший рік сприяє проведенню WCG в Україні, - говорить Олексій Герасимчук, виконавчий директор компанії «ІСЕТ-Україна». - Подібні змагання надають можливість молодим людям продемонструвати свої навички комп'ютерних ігор, а також стимулюють до знань різноманітних програм, використання яких сприяє успіху у кіберспорті. Крім того, комп'ютерні ігри розвивають логіку мислення, оскільки необхідно придумувати стратегії, тактики, підходи, дії та багато іншого. Але в той же час учасники онлайн-ігор наражаються на великий ризик. Останнім часом «геймери» все частіше стають жертвами кіберзлочинців, які намагаються заволодіти їх обліковими записами, паролями та іншою конфіденційною інформацією. Тому людям, які захоплюються комп'ютерними іграми, необхідний ефективний антивірусний захист. Ми переконані, що учасники WCG - сильні духом та впевнені у собі люди, гідні надійного комплексного захисту їх цифрового світу!».
Протягом двох днів біля ігрової зони працював стенд компанії ESET, на якому відвідувачі заходу мали можливість більш детально ознайомитися з рішеннями ESET, а також придбати антивірусні продукти ESET NOD32 Antivirus та ESET Smart Security за акційними цінами.