Спеціалісти AV-Comparatives підтвердили якість продукту ESET Smart Security

Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє, що за результатами порівняльного тесту, проведеного австрійською лабораторією AV-Comparatives, продукт ESET Smart Security 4.2 пройшов випробування на «відмінно» та отримав найвищу оцінку «Advanced+».

У серпні спеціалісти лабораторії AV-Comparatives провели тестування з метою виявлення впливу антивірусних продуктів на продуктивність комп'ютера. Споживання незначної кількості системних ресурсів виступає важливим критерієм під час вибору антивірусного рішення. Дії антивірусного продукту не повинні перешкоджати користувачу під час роботи, отримання та обробки інформації, копіювання та зберігання персональних даних.

Учасниками останнього випробування AV-Comparatives виступили 14 антивірусних рішень класу Internet Security провідних світових вендорів. Тестування проводилось на базі двоядерного процесора Intel Core 2 Duo E8300 з 2 ГБ оперативною пам'ятю та жорстким диском SATAII. Антивірусні продукти тестувались на двох операційних системах - Windows XP Professional SP3 та Windows 7 Professional. Для більш точного порівняння продуктів спеціалісти AV-Comparatives спочатку випробували «чисті» системи без антивірусу, а потім зі встановленим програмним забезпеченням Internet Security. Експерти оцінювали вплив антивірусних продуктів при таких типових діях як копіювання файлів, архівація та розархівація даних, перекодирування аудіо- та відео-файлів, інсталяція, запуск та видалення програм, а також завантаження файлів з Інтернету. Крім того, спеціалісти AV-Comparatives випробували антивірусні продукти за допомогою тестового програмного пакету WorldBench 6, який симулює роботу таких програм як Adobe Photoshop CS2, Autodesk 3ds Max 8.0 SP3 (DirectX), Autodesk 3ds Max 8.0 SP3 (Rendering), Mozilla Firefox 2, Microsoft Office 2003 SP1, Microsoft Windows Media Encoder 9.0, Mozilla Firefox сумісно з Windows Media Encoder, Nero 7 Ultra Edition, Roxio VideoWave Movie Creator 1.5 та WinZip 10.0.

Продукт ESET Smart Security 4.2 не змінив добру традицію та вкотре підтвердив свою високу якість, отримавши оцінки «fast» («швидкий») та «very fast» («дуже швидкий») на всіх етапах тестування. У випробуванні WorldBench продукт компанії ESET показав один з найкращих результатів та набрав 103 бали, в той час як «чиста» система без антивірусу набрала 115 балів. У результаті ESET Smart Security отримав найвищу нагороду ADVANCED+ як один з найкращих антивірусних продуктів з високою швидкістю роботи при мінімальному споживанні системних ресурсів.

Таким чином компанія ESET продовжує залишатися лідером за кількістю найвищих нагород у всіх проактивних темтуваннях. Визнання комплексного антивірусного рішення ESET Smart Security 4 спеціалістами незалежної лабораторії AV-Comparatives ще раз доводить, що навіть найвибагливіші користувачі можуть сміливо доручити захист своїх комп'ютерів продуктам компанії ESET.