Продукти ESET сумісні з продуктами «Оператора електронної звітності»

Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про повну сумісність антивірусних програм ESET з програмними продуктами «Оператора електронної звітності» (http://www.zvitoperator.com.ua).
Безперебійна, стабільна робота програм для бізнесу та засобів антивірусного захисту - це запорука отримання максимальної ефективності від роботи, а також безпеки інформації користувача. У зв'язку з цим у червні спеціалісти лабораторії ESET за запитом «Оператора електронної звітності» провели тестування на сумісність антивірусних продуктів ESET з програмними продуктами «Оператора електронної звітності». В результаті ретельного дослідження бібліотек, які використовуються в продуктах, були вирішені питання сумісності та стабільної роботи цих програм. Спеціалісти компанії ESET впевнилися у безпеці роботи модулів програмних продуктів «Оператора електронної звітності».
«Розробники продуктів ESET усвідомлюють важливість стабільної роботи усіх без вийнятку програм, необхідних для повноційної роботи користувача, - говорить Олексій Герасимчук, виконавчий директор компанії «ІСЕТ-Україна». - Тому регулярне проведення аналізу на сумісність антивірусів ESET з різноманітними програмами є невід'мною частиною роботи спеціалістів компанії».
Дане тестування ще раз підтвердило той факт, що компанія ESET піклується про своїх користувачів, пропонуючи якісні антивірусні продукти, які забезпечують надійний комплексний захист і сумісні з іншими програмами, що використовуються.