Продукти ESET отримали 62-у нагороду VB100

Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє, що продукт ESET NOD32 Antivirus 4.2 отримав нагороду незалежного британського видання Virus Bulletin. Тестування проводилося з метою визначення якості антивірусного продукту на основі нової серверної операційної системи компанії Microsoft - Windows Server 2008 R2.
Визнання та нагороду VB100 отримали антивірусні продукти, які показали високі результати та здібність виявлення «за доступом» та «за вимогою» поліморфних вірусів, троянів та черв'яків. Для визначення показників ефективності реактивних технологій автори тесту використали зразки «диких вірусів», серед яких можна було зустріти W32/Virut, W32/Polip, W32/Koobface та багато інших. За підсумками тестування було виведено показник, який характеризує середній рівень виявлення (реактивними та проактивними методами), - індекс RAP (Reactive and Proactive). Відзначимо, що 27 % антивірусних продуктів не змогли отримати позитивну оцінку.
Продукт ESET NOD32 Antivirus 4.2 виконав завдання на відмінно. Нагороду було отримано завдяки технологіям, реалізованих в продуктах компанії ESET, які дозволяють виявляти поліморфні віруси при мінімальній кількості помилкових спрацювань. За результатами тестування при скануванні «за доступом» та «за вимогою» продукт компанії ESET виявив 100,00 % вірусів зі списку «WildList», 99,15 % черв'яків, 99,99 % поліморфних вирусів і 96,73 % троянських програм. При цьому ESET NOD32 Antivirus 4.2 показав один з найвищих індексів RAP - 89,80 %.
«Протягом багатьох тестувань продукти ESET показують відмінні результати, - говорить Джон Ховс, керівник тестування Virus Bulletin. - Чергова нагорода була отримана завдяки бездоганному проходженню випробувань при 100 % виявленні «диких вірусів», високій швидкості сканування та відсутності помилкових спрацювань. Крім того, варто відзначити простий та зручний інтерфейс продуктів, який робить управління програмами простим та доступним для кожного».
В суперництві з найсильнішими продуктами на ринку антивірусних програм 62-а нагорода VB100 не тільки робить компанію ESET рекордсменом за кількістю нагород, але й знову підтверджує високий рівень технологій та лідируючі позиції на ринку програмного забезпечення.