Доступний новий білд бета-версії продукту ESET NOD32 Antivirus 4 для ОС Mac OS та Linux

Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про вихід нового білду бета-версії продукту ESET NOD32 Antivirus 4 для ОС Mac OS X та Linux. У зв'язку зі збільшенням активності кіберзлочинців, яка направлена на ОС Mac OS X та Linux спеціалісти компанії активно розробляють ефективний захист для цих операційних систем.
У грудні 2009 року вийшла перша бета-версія ESET NOD32 Antivirus 4 для ОС Mac OS X та Linux. Серед основних особливостей даного продукту варто відзначити автоматичне виявлення та видалення крос-платформенного і розробленого під ОС Microsoft Windows та Mac OS X шкідливого ПЗ, розширені опції сканування, автоматичне сканування змінних носіїв, резидентний модуль захисту, зрозумілі статистичні дані, зручний графічний інтерфейс, а також регулярне оновлення баз вірусних сигнатур.
Сьогодні спеціалісти ESET допрацьовуть продукт ESET NOD32 Antivirus 4 для ОС Mac OS X та Linux до кінцевого релізу та пропонують користувачам новий білд зі зміненими функціями:

  • оптимізовано продуктивність продукту,
  • значно покращена стабільність,
  • знижено використання системних ресурсів,
  • сканування з контексного меню,
  • підтримка повноекранного режиму роботи програм,
  • з'явилось стартове вікно завантаження продукту та вікно «Про програму»,
  • конфігурація продукту оптимізована під потреби цих операційних систем.

Комп'ютери, які використовують ОС Mac OS X та Linux можуть слугувати джерелом заражень ПК під керуванням Microsoft Windows. Тому дуже важливо, щоб кожен користувач у мережі використовував антивірусне рішення, яке забезпечує надійний захист. Продукти ESET NOD32 Antivirus 4 для ОС Mac OS X та ESET NOD32 Antivirus 4 для Linux завдяки використанню високопродуктивної технології ThreatSense® надають ефективний захист персональних комп'ютерів на цих операційних системах.
Нагадуємо, що ESET NOD32 Antivirus 4 для ОС Mac OS X та Linux знаходиться в бете-версії і не є кінцевим варіантом продукту. Дана версія не володіє всіма функціями та можливостями, які будуть реалізовані у фінальному релізі. Рекомендуємо не встановлювати бета-версію продукту на пристрої та/або системи зберігання секретних даних. Бета-версія продукту ESET NOD32 Antivirus 4 для ОС Mac OS X та Linux доступна для тестування користувачам.