Компанія ІСЕТ-Україна провела конференцію для партнерів у Києві

Компанія ІСЕТ-Україна провела конференцію «ESET - стабільні можливості розвитку Вашого бізнесу» для партнерів у м. Києві. Зустріч пройшла 17 червня у заміському комплексі «Два бобри». Захід відвідали майже 40 представників різноманітних компаній.
В рамках конференції були підведені підсумки 2009 року, представлені нові версії продуктів ESET, їх основні характеристики та можливості, а також освітлені подальші стратегії розвитку компанії. «Минулий рік був досить насиченим, - говорить Олексій Герасимчук, виконавчий директор компанії ІСЕТ-Україна. - Ми випустили 4.2 версію продуктів ESET NOD32 Antivirus та ESET Smart Security з новими можливостями та додатковими функціями для комплексного захисту комп'ютерів. Користувачам були представлені нові версії продукту ESET Mail Security, призначеного для захисту поштових серверів Microsoft Exchange, та додатку ESET Remote Administrator, призначеного для централізованого розгортання та адміністрування продуктів ESET у середовищі мережі, а також новий продукт - ESET Smart Security Workstation Edition для захисту робочих станцій. Також був представлений новий продукт для захисту смартфонів та КПК - ESET Mobile Security. Крім цього, у зв'язку з підвищеною активністю кіберзлочинців, яка направлена ОС Mac OS X та Linux, почалось публічне тестування продукту ESET NOD32 Antivirus для цих операційних систем».
Крім того, учасникам конференції була представлена оновлена партнерська програма компанії ІСЕТ-Україна з використанням бонусної системи та визначені основні переваги усіх партнерських статусів. «Сприяння успіху партнерів є однією з основних цілей нашої компанії, - говорить Ольга Панасюк, провідний менеджер по работі з партнерами. - Ми надаємо лояльну цінову політику та систему знижок, забезпечуємо партнерів необхідними маркетинговими матеріалами, допомагаємо в роботі з клієнтами, а також здійснюємо технічну підтримку». 
Зустріч пройшла у веселій та дружній атмосфері. Після офіційної частини організатори заходу провели баггі-змагання, що дозволило учасникам повною мірою отримати задоволення від швидкої їзди та екстремального водіння. Переможців урочисто нагородили пам'ятними подарунками та сувенірами. Поділитися враженнями від заїздів, а також поспілкуватися у неформальній обстановці учасники конференції змогли під час банкету.