«ІСЕТ-Україна» — офіційний партнер «Дня електронного урядування»

Компанія «ІСЕТ-Україна» виступила офіційним партнером третього форуму «День електронного урядування», який проходив 28 квітня у рамках проголошеного ООН щорічного "Всесвітнього дня телекомунікацій та інформаційного суспільства". Ініціатором та організатором заходу виступила Національна академія державного управління при Президентові України з метою розповсюдження інформації про переваги впровадження улектронного урядування в органах державної влади.
Форум відвідали такі почесні гості як Герардо Казіні, Голова Представництва ООН з питань економіки та соціальних відносин у Римі, та Керрі Монахагн, Виконавчий директор офісу демократії та урядування, Місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові. Загалом у заході взяли участь більше 400 запрошених - представники Секретаріату Президента, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Апарату Верховної Ради України, центральні та місцеві органи виконавчої влади, фірми-виробники програмного і технічного забезпечення.


Учасники заходу обговорили проблеми та можливості електронного урядування на центральному та місцевому рівнях на научно-практичній конференції на тему «Впровадження електронного урядування як необхідна умова реформування державного управління». Більш детально розглянути питання електронного управління учасники змогли на секційних засіданнях робочих груп.
Олексій Герасимчук, виконавчий директор, та Ольга Панасюк, провідний менеджер з продажу, представили антивірусні рішення ESET в системі національної безпеки, продукти ESET для захисту інформації регіональних і місцевих органів управління, а також програму лояльності компанії «ІСЕТ-Україна» для навчальних закладів. «На сьогоднішній день антивірусний захист є невід'ємним компонентом національної безпеки, - говорить Олексій Герасимчук, виконавчий директор «ІСЕТ-Україна». - Особливо актуальним питання захисту інформації стає після впровадженя електронного урядування. Компанія ESET пропонує комплексні рішення для забезпечення ефективного захисту мереж. Розуміючи важливість і необхідність захисту інформації у державних та навчальних закладах, компанія «ІСЕТ-Україна» пропонує лояльну цінову політику та систему знижок для таких організацій».


Також в рамках «Дня електронного урядування» проходила дитяча загальноосвітня програма для учнів молодших та старших класів. Представник компанії «ІСЕТ-Україна» - Павел Дем'яненко, керівник служби технічної підтримки, - розповів школярам про різноманітні види загроз, методи боротьби з ними, способи запобігання зараження комп'ютера, а також інші цікаві та корисні для юних користувачів речі. Усі учасники отримали пам'ятні подарунки, а найактивнішим були вручені додаткові призи.
Протягом дня в холі Національної академії відвідувачі заходу мали можливість ознайомитися з виставкою технологій електронного урядування, яка була педставлена учасниками та спонсорами форуму - компаніями «ІСЕТ-Україна», «Microsoft Ukraine», «Софткей Україна» та іншими