Продукти ESET можна купити в терміналах «24nonStop»

Компанія «ІСЕТ-Україна» оголошує про початок продажів антивірусних рішень ESET через платіжні термінали «24nonStop». Тепер користувачі можуть швидко та легко купити ліцензію на продукти ESET NOD32 Antivirus та ESET Smart Security терміном 3 та 12 місяців.
Система «24nonStop» дозволяє оперативно здійснити покупку продуктів ESET у доступному та зручному для користувача місці. За допомогою екранного меню терміналу користувачеві потрібно лише у певному розділі вибрати продукт компанії ESET, ліцензію на який він хотів би купити, та вказати необхідні реквізити. Виконуючи інструкції, які виведені на екран, ввести необхідну суму у купюроприймач і натиснути кнопку «Сплатити». Після цих простих дій користувач отримує чек про сплату з активаційним кодом.
Ця мережа терміналів представлена в усіх областях України, що робить продукти ESET доступними всім українським користувачам. Адреси усіх терміналів можна знайти на сайті компанії «24nonStop».
«Впровадження ще одного виду покупки антивірусних рішень ESET є черговим кроком компанії назустріч користувачам, - говорить Олексій Герасимчук, виконавчий директор компанії «ІСЕТ»-Україна». - Використання платіжних терміналів значно спрощує процесс покупки ліцензій ESET. Таким чином, користувач отримує надійний захист свого комп'ютера з мінімальними витратами сил, часу та грошей».
Відзначимо, що антивірусні продукти ESET можна придбати декількома способами: у роздрібних магазинах, через партнерів компанії «ІСЕТ-Україна», он-лайн на офіційному українському сайті компанії ЕSET, а зараз ще й через платіжні термінали «24nonStop».