Компанія ІСЕТ-Україна провела конференцію для партнерів у Харкові

Компанія ESET-Ukraine провела конференції «ESET - стабільні можливості розвитку Вашого бізнесу» для партнерів у м. Харків. Захід пройшов 20 травня в ОСК «Металіст». У конференції прийняли участь компанії з Харківської, Сумської та Полтавської областей України.
На заходах були підведені підсумки роботи компанії за 2009 рік, представлені нові версії продуктів, а також висвітлені подальші стратегії розвитку та просування продукції. «Минулий рік був досить насиченим для нашої компанії, - розповідає Олексій Герасимчук, виконавчий директор компанії ESET-Ukraine. - Ми представили користувачам 4.2 версію продуктів ESET NOD32 Antivirus та ESET Smart Security з новими можливостями та додатковими функціями для комплексного захисту комп'ютерів. Вийшли нові версії продукту ESET Mail Security, призначеного для захисту поштових серверів Microsoft Exchange, додатку ESET Remote Administrator, призначеного для централізованого розгортання та адміністрування продуктів ESET у середовищі мережі, а також новий продукт - ESET Smart Security Workstation Edition для захисту робочих станцій. Також був представлений новий продукт для захисту смартфонів та КПК - ESET Mobile Security. Крім цього, у зв'язку з підвищеною активністю кіберзлочинців, яка направлена ОС Mac OS X та Linux, почалось публічне тестування продукту ESET NOD32 Antivirus для цих операційних систем».
Також на конференціях була представлена оновлена партнерська програма компанії ESET-Ukraine з використанням бонусної системи та визначені основні переваги усіх партнерських статусів. «Наша компанія завжди йде на зустріч партнерам, - говорить Ольга Панасюк, провідний менеджер по роботі з партнерами. - Ми надаємо лояльну цінову політику та систему знижок, забезпечуємо партнерів необхідними маркетинговими матеріалами, допомагаємо в роботі з клієнтами, а також здійснюємо технічну підтримку».
Після офіційної частини пройшов чемпіонат з картингу - учасники конференції отримали можливість випробувати себе в ролі професійних гонщиків. Переможців урочисто нагородили пам'ятними подарунками та сувенірами. Поділитися враженнями від змагань, а також поспілкуватися у неформальній обстановці учасники конференції змогли під час банкету