Білд 4.2.10015.0 доступний для завантажень

Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про випуск білду 4.2.10015.0 продукту ESET Mail Security для захисту серверів Microsoft Exchange. У новій версії продукту виправлено та додано деякі функції.
У цій версії продукту реалізовано наступний мехінізм роботи з ліцензією:
1.Якщо кількість поштових скриньок перевищує кількість, вказану у ліцензії, але все ще в допустимих межах, у GREEN статусі відображається повідомлення, яке попереджає користувачів про перевищення об'єму ліцензії. Програмне забезпечення продовжує функціонувати у звичному режимі.
2.Якщо кількість поштових скриньок перевищує допустимий рівень, статус захисту зміниться на ORANGE та буде відображати повідомлення про те, що продукт відключиться протягом 6 тижнів у зв'язку з порушенням умов ліцензії. У такому випадку користувач може звернутися до відділу продажів для збільшення кількості ліцензій.
3.Якщо допустимий період пройшов, продукт перейде у RED статус, захист буде відключено і користувач отримає повідомлення з проханням зв'язатися з відділом продажів.
Додаткові зміни:

  • файл допомоги додано
  • змінено механізм управління ліцензією продукту (вказаний вище)
  • періодичне збереження баз даних «сірих списків» на жорсткому диску
  • усунено помилку, яка полягала в тому, що після встановлення на Microsoft Exchange Server 5.5 пропадав сервіс «швидкої допомоги»
  • виправлено помилку неправильного перекладу у графічному інтерфейсі користувача, яка спричиняла проблеми з відкриттям відповідного сервісу «Допомога»
  • виправлено помилку невиконання запланованих задач

Новий білд продукту вже доступний для завантажень з офіційного сайту компанії «ІСЕТ-Україна»: eset.ua.