Доступна бета версія ESET Mobile Security

Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про вихід бета версії нового продукту для захисту мобільних пристроїв - ESET Mobile Security. Це антивірусне програмне забезпечення призначене для захисту смартфонів та КПК на базі операційних систем Windows Mobile та Symbian. ESET Mobile Security забезпечує надійний захист даних від відомих і раніше невідомих загроз.
Новий продукт компанії ESET володіє наступними перевагами:

 • Проактивний захист - унікальна технологія, яка реалізована в ESET Mobile Security, завдяки використанню методів розширеної евристики дозволяє захистити дані як від відомих, так і раніше невідомих загроз. ESET Mobile Security забезпечує надійний захист мобільних пристроїв на базі ОС Windows Mobile та Symbian.
 • Карантин - дозволяє розмістити інфіковані або можливо інфіковані файли у захищенному безпечному контейнері з можливістю подальшого їх відновлення.
 • Розширені функції сканування - можливість сканування та очистки інтегрованих пристроїв пам'яті та змінних носїв інформації. Усі файли, вхідні або вихідні зі змінних носіїв інформації, перевіряються на наявність загроз. Крім того, можливим є перегляд списку запущених процесів.
 • Автоматичні оновлення - забезпечує ефективний захист мобільних пристроїв від усіх видів загроз. Користувач може запланувати оновлення: щодня, раз на тиждень або раз на місяць.
Розглянемо основні функції ESET Mobile Security:
 • SMS та MMS Антиспам модуль - дозволяє визначити надійні контакти за допомогою чорних та білих списків, які можна настроїти, або просто заблокувати невідомі номера.
 • Персональний брандмауер - здійснює перевірку усіх вхідних та вихідних повідомлень згідно заданим правилам.
 • Модуль для захисту від крадіжки - запобігає несанкціонованому доступу до інформації у випадку загублення чи крадіжки мобільного пристрою:
  • - віддалена очистка - у випадку надзвичайної ситуації видаляє усі дані, включаючи контакти, повідомлення та інформацію зі змінних носіїв пам'яті за допомогою простих команд SMS;
  • - SIM відповідність - дозволяє визначити список довірених SIM карти та отримувати повідомлення у випадку несанкціонованої заміни SIM, у тому числі номера телефонної картки, IMEI та IMSI.
 • Захист пароля - забезпечує захист мобільних пристроїв від несанкціонованої деінсталяції антивірусного програмного забезпечення або втручання у систему захисту від крадіжки.
 • Аудит безпеки - проводить діагностику усіх важливих функцій телефону, включаючи стан батареї, вільний простір на диску та запущені процеси.
 • Нові журнали реєстрації та статистики - відображають усі виконані задачі сканування, а також заплановані перевірки системи.
Нагадуємо, що ESET Mobile Security знаходиться в бета версії і не є кінцевим варіантом продукту. Дана версія не містить усіх функцій та можливостей, які будуть реалізовані у фінальному релізі. Рекомендуємо не встановлювати бета версію продукту на пристрої та/чи системи зберігання секретних даних. Бета версія продукту ESET Mobile Security доступна для тестування користувачам.