Нова версія ESET Smart Security 4.2 та ESET NOD32 Antivirus 4.2

Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про вихід 4.2 версії продуктів ESET Smart Security та ESET NOD32 Antivirus.
Усі основні модулі продукту ESET Smart Security - Антивірус, Антишпіон, Персональний брандмауер та Антиспам - вдосконалені для забезпечення більш високої стабільності та продуктивності програмного забезпечення. Крім того, нова версія продукту підтримує набір інструментів Windows Automated Installation Kit 2.0 для ОС Windows 7, а також поштовий клієнт Mozilla Thunderbird 3. Також 4.2 версія володіє покращеним антиспам модулем з функцією аутентифікації у довірених зонах, що забезпечує надійний захист ноутбуків. Ще однією корисною особливістю є використання профілей користувача в настройках брандмауера. Користувач отримав можливість створювати власні настройки та зберігати їх в профілі, що робить управління брандмауером більш гнучким. Крім того, спеціалісти компанії ESET вдосконалили перевірку шифрованих з'єднань.
Серед нових характеристик ESET Smart Security 4.2 зазначимо наступні:

 • покращений захист від вірусів та шпигунського ПЗ;
 • вдосконалені Персональний брандмауер, Антиспам модуль та перевірка шифрованих даних;
 • внесені деякі зміни в меню «Настройки» та графічний інтерфейс користувача;
 • повна підтримка набору інструментів Windows Automated Installation Kit 2.0 для ОС Windows 7;
 • додано функцію аутентифікації довірених зон;
 • стало можливим використання профілей користувача в настройках брандмауера;
 • покращена перевірка http.

    ESET NOD32 Antivirus 4.2 та ESET Smart Security 4.2
  доступні для завантаження
    .

   Звертаємо увагу на те, що для правильної установки продуктів ESET версії 4.2 необхідно спочатку видалити попередню версію та завантажити версію 4.2, використовуючи ті ж самі ім'я користувача та пароль, що і для попередньої версії.