ESET Smart Security Workstation Edition – нове антивірусне рішення для великих підприємств

Компанія ESET повідомляє про вихід нового продукту для захисту робочих станцій ESET Smart Security Workstation Edition. Програмний продукт є комплексним рішенням для захисту робочих станцій від вірусних, троянських, шпигунських програм, а також черв'яків, руткітів, хакерських атак, фішинг-атак, спаму та інших Інтернет-загроз.
ESET Smart Security Workstation Edition захищає тільки робочі станції. Програмний продукт не може бути встановлений на файлові сервери як звичайна бізнес версія ESET Smart Security, що суттєво дозволяє економити організаціям з великою кількістю робочих станцій та невеликою серверів.
ESET Smart Security Workstation Edition володіє всіма характеристиками для повноцінної роботи користувача: мінімальне споживання системних ресурсів, підтримка технології самозахисту, автоматичне оновлення баз вірусних сигнатур, гнучка система планувальника завдань і карантину, блокування вікон та банерів, що з'являються при роботі в мережі Інтернет, розвинена система звітів про стан захисту, повноцінна підтримка 32- та 64-бітних платформ.