Виявлено уразливість Internet Explorer

Виявлено досить серйозну уразливість в системі захисту популярного браузера Internet Explorer. В той час, поки спеціалісти компанії Microsoft працюють над створенням необхідного пакету оновлень, який повинен усунути дану уразливість, експерти радять користувачам використовувати альтернативні Інтернет-браузери (Opera, Safari, Firefox та інші).
Уряди деяких європейських країн вже офіційно заявили, що версії Internet Explorer 6, 7 та 8 містять уразливості, які вже найближчим часом можуть бути використані для хакерських атак. Тому корпорація Microsoft прискорила вихід оновлень з 9 лютого 2010 року на найближчі дні.
У зв'язку з цим компанія ESET - лідер в галузі розробки програмного забезпечення - випустила оновлення сигнатурних баз, які мінімізують ризики зараження.
Для забезпечення максимальної безпеки переконайтеся в тому, що у Вас встановлені останні оновлення антивірусного програмного забезпечення (ESET NOD32 Antivirus або ESET Smart Security). Якщо Ви не використовуєте антивірусні програми ESET, Ви можете встановити на 30 днів безкоштовну пробну версію цих продуктів.
Декілька додаткових порад:

  • Будьте особливо обережними з сумнівними веб-сайтами
  • Утримуйтесь від завантаження інформації з подібних джерел
  • Не відкривайте файли, які надійшли від невідомих відправників
  • Намагайтесь уникати переглядів відеоматеріалів на сумнівних сайтах
  • Встановіть усі пакети оновлень, які були випущені останнім часом компанією Microsoft.