Доступна бета версія ESET Mobile Security для бізнесу

Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про вихід бета версії продукту для захисту мобільних пристроїв - ESET Mobile Security Business Edition. Це антивірусне програмне забезпечення призначене для захисту  смартфонів і КПК на базі операційних систем Windows Mobile та Symbian. ESET Mobile Security забезпечує надійний захист даних від відомих і раніше невідомих загроз. На відміну від версії для домашніх користувачів, у бізнес версії доступна функція віддаленого адміністрування за допомогою ESET Remote Administrator 4.

Сьогодні користувачі мобільних пристроїв все частіше стають жертвами шахраїв. Зловмисники використовують різноманітні шкідливі програми для отримання доступу до особистих даних, які зберігаються на смартфонах та КПК, роблять спам розсилки з телефону жертви та здійснюють дорогі дзвінки на платні номери, а також крадуть облікові дані для доступу до популярних сервісів, доступних з мобільних пристроїв. У зв'язку з цим спеціалісти ESET почали тестування бізнес версії продукту ESET Mobile Security на базі операційних систем Windows Mobile та Symbian для якісного захисту грошових засобів та персональних даних користувачів мобільних пристроїв.

Розглянемо основні функції бізнес версії продукту ESET Mobile Security:

 • Віддалене адміністрування - програма ESET Remote Administrator 4 забезпечує простоту управління продуктом ESET як у невеликих компаніях, так і в масштабних корпоративних мережах. Цей інструмент дозволяє адміністраторам відправляти та отримувати конфігурації від мобільного клієнта, здійснювати сканування «за доступом» та «за вимогою», проводити аудит безпеки, настроювати параметри брандмауера, перевіряти записи в журналах спам фільтру або списки інтервалів з'єднань у відповідності з перевагами. Крім цього, адміністратори можуть віддалено відправляти повідомлення через серверний компонент ERA 4 Console та оновлювати бази вірусних сигнатур за необхідністю.
 • Модуль для захисту від крадіжки - запобігає несанкціонованому доступу до інформації у випадку загублення чи крадіжки мобільного пристрою.
 • Віддалене очищення - у випадку надзвичайної ситуації видаляє усі дані, включаючи контакти, повідомлення та інформацію зі змінних носіїв пам'яті за допомогою простих SMS-команд.
 • SIM відповідність - дозволяє визначити список довірених SIM карт та отримувати повідомлення у випадку несанкціонованої заміни SIM, у тому числі номера телефонної картки, IMEI та IMSI.
 • Захист паролем - забезпечує парольний захист мобільних пристроїв від несанкціонованої деінсталяції антивірусного програмного забезпечення або втручання у систему захисту.
 • Аудит безпеки - проводить діагностику усіх важливих функцій телефону, включаючи стан батареї, вільний простір на диску та запущені процеси.
 • SMS та MMS Антиспам модуль - дозволяє визначити надійні контакти за допомогою чорних та білих списків, які можна настроїти, або просто заблокувати невідомі номери.
 • Персональний брандмауер - здійснює перевірку усіх вхідних та вихідних повідомлень згідно заданим правилам.

Крім цього, ESET Mobile Security володіє наступними перевагами:

 • Проактивний захист - унікальна технологія, яка реалізована в ESET Mobile Security, завдяки використанню методів розширеної евристики дозволяє захистити дані як від відомих, так і раніше невідомих загроз.
 • Карантин - функція, яка дозволяє підозрілі файли у захищенному безпечному контейнері з можливістю подальшого їх відновлення.
 • Розширені функції сканування - можливість сканування та очистки інтегрованих пристроїв пам'яті та змінних носїв інформації. Усі файли зі змінних носіїв інформації перевіряються на наявність загроз. Крім того, можливим є перегляд списку запущених процесів.
 • Автоматичні оновлення - забезпечує ефективний захист мобільних пристроїв від усіх видів загроз. Користувач може запланувати оновлення: щодня, раз на тиждень або раз на місяць.

Нагадуємо, що ESET Mobile Security Business Edition знаходиться в бета версії і не є кінцевим варіантом продукту. Дана версія не містить усіх функцій та можливостей, які будуть реалізовані у фінальному релізі. Рекомендуємо не встановлювати бета версію продукту на пристрої та/або системи збереження секретних даних. Бета версія продукту ESET Mobile Security доступна для тестування користувачам на англійській та російській мовах.