Реліз кандидат версія ESET NOD32 Antivirus 4 для Linux доступна для завантаження

Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про вихід реліз кандидат версії продукту ESET NOD32 Antivirus 4 для Linux платформ. Це рішення ESET забезпечує якісний захист від крос-платформенних, розроблених під ОС Linux та Windows загроз.

У зв'язку зі збільшенням активності кіберзлочинців, направлену на ОС Linux, спеціалісти компанії ESET у грудні 2009 року приступили до розробки ефективного захисту для цих операційних систем. Комп'ютери, які використовують Linux, можуть служити джерелом заражень ПК під управлінням Microsoft Windows, тому дуже важливо, щоб кожен користувач у мережі використовував антивірусне рішення, яке забезпечує надійний захист. Завдяки унікальній технології ThreatSense® рішення ESET NOD32 Antivirus 4 для Linux автоматично виявляє та видаляє шкідливий код, а також загрози, призначені для ОС Windows. Даний антивірусний продукт ESET також забезпечує надійний захист кожного комп'ютера в мережі від крос-платформенних загроз, що є дуже важливим для підприємств та корпорацій.

 

Розглянемо основні переваги ESET NOD32 Antivirus 4 для Linux:

  • Покращений захист - використовуючи технологію розширеної евристики, даний продукт забезпечує проактивний захист від шкідливих програм, хакерських атак та експлойтів (шкідливих кодів, які використовують певні уразливості у ПЗ) в режимі реального часу.
  • Мінімальне використання системних ресурсів - завдяки мінімальному використанню системних ресурсів рішення ESET NOD32 Antivirus 4 для Linux забезпечує швидке завантаження та стабільну роботу комп'ютера.
  • Інтуїтивний зручний графічний інтерфейс - включає в себе повноекранний режим, статистику останніх просканованих файлів, інформативні графіки та статистичні дані, а також планувальник задач.

Продукт ESET NOD32 Antivirus 4 для Linux володіє наступними функціями:

  • сканування комп'ютера на наявність крос-платформенних загроз;
  • контроль доступу до змінних носіїв інформації;
  • повноекранний режим;
  • інформативні графіки та статистичні дані;
  • планувальник задач;
  • перевірка оновлень продукту.

Реліз кандидат версія ESET NOD32 Antivirus 4 для Linux доступна для завантаження користувачам на офіційному українському сайті ESET.