Білд 4.2.71 доступний для завантаження

Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє про вихід білду 4.2.71 бізнес версії продуктів ESET NOD32 Antivirus та ESET Smart Security.

У нових версіях антивірусних продуктів ESET виправлено та додано наступні функції:

Виправлено: зависання при певних конфігураціях системи.

Виправлено: витік пам'яті при використанні вікна графічного інтерфейсу користувача у максимально розгорнутому вигляді протягом тривалого періоду часу.

Виправлено: листи користувачів поштового клієнту Windows Live Mail, які були збережені як чернетки, після перевірки антиспам модулем потрапляли в папку для «небажаних» листів.

Додано: кнопка для добавляння програм до списку програм, які було виключено з перевірки за фільтрацією вмісту (контент фільтрації).

Додано: підтримка сканування SSL-протоколу у веб-браузері Firefox 4.

Додано: підтримка SAGETECH Enterprise Right Management, Cisco ASA WebSSL Smart Tunnel та Support for Parallels Virtuoso.

Також у продукті ESET Smart Security виправлено помилку, при якій фаєрвол блокував WiFi-з'єднання з певними WiFi адаптерами.

Новий білд 4.2.71 бізнес версії продуктів ESET NOD32 Antivirus та ESET Smart Security доступні для завантаження користувачам на українській, російській та англійській мовах на офіційному українському сайті ESET.