Продукт ESET NOD32 Antivirus бізнес версії для Mac вперше отримав нагороду ICSA Labs

Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє, що продукт ESET NOD32 Antivirus бізнес версії для Mac вперше отримав визнання спеціалістів незалежної дослідницької лабораторії ICSA Labs. Отримана нагорода підтверджує, що дане рішення ESET відповідає усім критеріям антивірусного захисту і може забезпечити надійний та ефективний захист від усіх відомих та невідомих загроз.

«На сьогоднішній день одну з найголовніших загроз представляють шкідливі програми, які розповсюджуються в гетерогенній або змішаній мережі, що складається з операційних систем Mac та Windows, - розповідає Ендрю Хейтер, менеджер з антишкідливих програм у ICSA Labs. - У зв'язку з цим спеціалісти дослідницької лабораторії ICSA Labs регулярно проводять сертифікацію антивірусних продуктів для платформи Macintosh, які призначені забезпечувати високий рівень захисту для комп'ютерів, що використовують операційні системи як Windows, так і Mac».

Продукт ESET NOD32 Antivirus бізнес версії для Mac забезпечує проактивний захист для Mac, Windows та Linux платформ в режимі реального часу. Для отримання нагороди ICSA Labs даний антивірус показав високі результати виявлення «диких» вірусів та інших шкідливих програм протягом всього тестування. Крім цього, рішення ESET довело свою можливість забезпечувати надійний та ефективний захист для окремих робочих станцій, ноутбуків та серверів як великих організацій, так і домашніх користувачів.

Для отримання сертификату ICSA Labs антивірусний продукт повинен показати високі результати у виявленні шкідливих програм «за доступом» та «за вимогою» при мінімальній кількості помилкових спрацювань, а також реєструвати усі виявленні загрози. Перед виставленням оцінки спеціалісти ICSA Labs проводять ретельні тестування та перевірки відповідності антивірусного продукту певним критеріям. Наступні релізи та оновлення сертифікованих продуктів також досліджуються експертами лабораторії для підтвердження їх якості.

«Перша сертифікація ICSA Labs продукту ESET NOD32 Antivirus бізнес версії для Mac є важливою перевіркою якості та надійності захисту, який надає рішення ESET для платформи Macintosh, - говорить Олексій Герасимчук, виконавчий директор представництва ESET в Україні. - Компанія ESET завжди вчасно реагує на потреби користувачів у певному виді захисту. Яскравим прикладом є вихід продукту ESET NOD32 Antivirus 4 бізнес версії для Mac, ефективність та якість якого підтвердили спеціалісти ICSA Labs».

З більш детальною інформацією про продукт ESET NOD32 Antivirus бізнес версії для Mac користувачі можуть ознайомитися на офіційному українському сайті компанії ESET.