Продукт ESET NOD32 Antivirus 4 для Linux доступний для завантаження

Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про вихід домашньої та бізнес версій продукту ESET NOD32 Antivirus 4 для Linux платформ. Завдяки технології проактивного виявлення ThreatSense® дане рішення ESET забезпечує якісний захист від відомих і раніше невідомих Інтернет-загроз з мінімальним впливом на роботу системи.
«Платформи Linux стають все більш популярними серед домашніх та корпоративних користувачів, у зв'язку з цим спеціалісти ESET розробили антивірусне рішення для ефективного захисту комп'ютерів на основі даної операційної системи від можливих кібер атак, - говорить Річард Марко, виконавчий директор компанії ESET. - Продукт ESET NOD32 Antivirus 4 для Linux забезпечує надійний захист від крос-платформенних, розроблених під ОС Linux, Windows та Mac загроз».
Комп'ютери, які використовують Linux, можуть служити джерелом заражень ПК під управлінням Microsoft Windows, тому дуже важливо, щоб кожен користувач у мережі використовував антивірусне рішення, яке забезпечує надійний захист. Завдяки унікальній технології ThreatSense® рішення ESET NOD32 Antivirus 4 для Linux автоматично виявляє та видаляє шкідливий код, а також загрози, призначені для ОС Windows. Даний антивірусний продукт ESET також забезпечує надійний захист кожного комп'ютера в мережі від крос-платформенних загроз, що є дуже важливим для підприємств та корпорацій. Крім цього, бізнес версія продукту підтримує функцію ESET Remote Administrator, яка забезпечує простоту впровадження рішень ESET як в мережах невеликих компаній, так і в масштабних корпоративних мережах.
Продукт ESET NOD32 Antivirus 4 для Linux володіє наступними перевагами та функціями:

  • Покращений захист та сканування комп'ютера на наявність крос-платформенних загроз - використовуючи технологію розширеної евристики, даний продукт забезпечує проактивний захист від шкідливих програм, хакерських атак та експлойтів (шкідливих кодів, які використовують певні уразливості у ПЗ) в режимі реального часу.
  • Мінімальне використання системних ресурсів - завдяки мінімальному використанню системних ресурсів рішення ESET NOD32 Antivirus 4 для Linux забезпечує швидке завантаження та стабільну роботу комп'ютера.
  • Інтуїтивний зручний графічний інтерфейс - включає в себе повноекранний режим, статистику останніх просканованих файлів, інформативні графіки та статистичні дані, а також планувальник задач.
  • Контроль захисту параметрів - дозволяє змінювати налаштування параметрів лише авторизованим користувачам.
  • Оптимізуване управління - забезпечує простоту управління та здійснення контролю безпеки в мережі на всіх платформах з єдиної консолі.
  • Контроль доступу до змінних носіїв інформації - здійснює сканування та при необхідності блокує USB, FireWire, CD/DVD носії для запобігання зараження та втрати конфіденційної інформації.


Сьогодні продукти ESET NOD32 Antivirus 4 для Linux та ESET NOD32 Antivirus 4 Business Edition для Linux забезпечують захист комп'ютерів більше 100 млн користувачів ОС Linux, Windows та Mac у всьому світі та доступні 15 мовами, в тому числі англійською та російською.