Продукт ESET NOD32 Antivirus 4.2.71.2 отримав нагороду Virus Bulletin

Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - повідомляє, що продукт ESET NOD32 Antivirus 4.2.71.2 отримав визнання від експертів незалежного видання Virus Bulletin. Продукт компанії ESET вкотре показав високі результати та здібність виявлення «диких» вірусів при мінімальному споживанні системних ресурсів.
У квітні спеціалісти британського видання Virus Bulletin провели комплексне тестування, метою якого було виявлення якості антивірусних рішень та здібності виявлення раніше невідомих екземплярів шкідливих програм - поліморфних вірусів, троянів та черв'яків. При цьому експерти також враховували кількість помилкових спрацювань антивірусних продуктів. За підсумками тестування було виведено показник, який характеризує середній рівень виявлення 9реактивними та проактивними методами), - індекс RAP (Reactive and Proactive). Випробування проводилось на платформі Windows XP SP3. У тестуванні прийняли участь 69 антивірусних продуктів, але далеко не всі змогли пройти дане випробування.
Продукт ESET NOD32 Antivirus не порушив добру традицію та справився із завданням на «відмінно». Під час сканування «за доступом» і «за вимогою» продукт компанії ESET виявив 100,00 % вірусів зі списку «WildList», 100,00 % поліморфних вірусів, 98,13 % черв'яків та 89,29 % троянських програм. При цьому кількість помилкових спрацювань залишалось мінімальним.
«Протягом багатьох тестувань продукти ESET показують відмінні результати, - говорить Джон Ховс, керівник тестування Virus Bulletin. - Чергова нагорода була отримана завдяки бездоганному проходженню випробувань при 100 % виявленні «диких вірусів», високій швидкості сканування та відсутності помилкових спрацювань. Крім того, варто відзначити простий та зручний інтерфейс продуктів, який робить управління програмами простим та доступним для кожного».
В суперництві з найсильнішими продуктами на ринку антивірусних програм 67-а нагорода VB100 не тільки робить компанію ESET рекордсменом за кількістю нагород, але й знову підтверджує високий рівень технологій та лідируючі позиції на ринку програмного забезпечення.