Security Innovation Forum 2011

Представництво компанії ESET в Україні взяло участь у третьому щорічному форумі Security Innovation Forum 2011 «Вибір року. Презентація рішень та інновацій у сфері корпоративної безпеки», який відбувся 20 квітня 2011 року у Києві.


Масштабна ділова подія зібрала більше 150 учасників - керівників департаментів інформаційних технологій комерційних і державних підприємств в Україні, топ-менеджерів провідних ІТ-компаній, експертів та аналітиків ринку, а також представників ЗМІ. До уваги учасників форуму були представлені найкращі інноваційні рішення та практики у сфері інформаційної безпеки підприємств та організацій.

Форум відкрила прес-конференція «Стратегічна роль управління інформаційною безпекою та оптимізацією ризиків у забезпеченні ефективністю бізнесу, промисловості та державного управління». У прес-конференції взяв участь Олексій Герасимчук, виконавчий директор представництва ESET в Україні, який розповів присутнім про необхідність інформаційної безпеки бізнесу, найважливіших на сьогоднішній день антивірусних рішеннях для корпоративного сектора, а також тенденціях розвитку ринку інформаційної безпеки в Україні.


У рамках програми форуму виступив Павел Дем'яненко, керівник технічної підтримки ESET в Україні, який розповів слухачам про актуальність антивірусного захисту та методах боротьби зі шкідливими програмами, а також представив комплексні рішення ESET для забезпечення інформаційної безпеки підприємства.

Протягом дня в залі працював стенд, на якому відвідувачі заходу мали можливість більш детально ознайомитися з рішеннями ESET та задати питання технічному спеціалісту. На завершення форуму серед делегатів відбувся розіграш цінних призів, одним з яких був антивірусний продукт ESET Smart Security, призначений для комплексного захисту комп'ютера.