Доступна бета версія ESET Mobile Security для Android

Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - оголошує про вихід бета версії продукту ESET Mobile Security для Android. Це антивірусне програмне забезпечення призначене для захисту смартфонів та КПК на базі операційних систем Android, Windows Mobile та Symbian. ESET Mobile Security забезпечує надійний захист даних від відомих та раніше невідомих загроз.

За даними дослідницької компанії «Gartner», у минолому році було продано близько 297 мільйонів смартфонів, що на 72 % перевищує показник 2009 року. Частка проданих мобільних пристроїв на операційній системі Android складає 22,7 % від даного показника. Таким чином, сьогодні рішення ESET Mobile Security здатне забезпечити надійний захист більш ніж 60 % смартфонів від різноманітних видів загроз.

«Смартфони на базі операційної системи Android стають все більш популярними. Ці пристрої все частіше використовуються для зберігання та безпроводової передачі значних об'ємів конфіденційної інформації. У зв'язку з цим особливо важливим є забезпечення надійного захисту особистих даних, які зберігаються на смартфонах - файлів, повідомлень електронної пошти, текстових та мультимедійних повідомлень, - розповідає Павел Дем'яненко, керівник служби технічної підтримки ESET в Україні. - Вихід бета версії продукту ESET Mobile Security для Android - це ще один крок на шляху підвищення безпеки у секторі мобільного зв'язку».

Розглянемо основні функції продукту:
  • Унікальне виявлення, яке основане на поведінковому аналізі - попереджає про будь-яку шкідливу діяльність, яка направлена на мобільний пристрій. Усі програми, файли, папки та карти пам'яті SD, а також приховані файли та процеси постійно перевіряються на наявність файлів, які заражено.
  • SMS та MMS Антиспам модуль - дозволяє визначити надійні контакти через чорні та білі списки, які настроюються, або просто заблокувати невідомі номери
  • Перехоплення виклику - ця функція блокує вхідні та вихідні дзвінки з небажаних номерів, що є особливо актуальним для батьків, які отримали тим самим можливість контролювати дзвінки з телефону дітей.
  • Аудит безпеки - проводить діагностику усіх важливих функцій телефону, включаючи стан батареї, вільний простір на диску та процеси, які запущено.
  • Новий зручний графічний інтерфейс користувача - включає індивідуальні графіки та покращений зовнішній вигляд.
Крім цього, ESET Mobile Security володіє наступними перевагами:
  • Модуль для захисту від крадіжки - багаторівнева система безпеки дозволяє користувачам зберігати повний контроль над даними, які зберігаються у телефоні, у випадку загублення чи крадіжки мобільного пристрою.
  • GPS локалізація - за допомогою віддаленої команди виявляє місцезнаходження телефону у його загублення чи крадіжки.
  • Віддалене блокування - віддалено блокує телефон для запобігання несанкціонованому доступу до інформації, яка зберігається на мобільному пристрої.
  • Віддалена очистка - у випадку надзвичайної ситуації видаляє усі дані, включаючи контакти, повідомлення та інформацію зі змінних носіїв пам'яті віддалено за допомогою простих SMS-команд.
  • Захист від деінсталяції - забезпечує захист смартфону від несанкціонованої деінсталяції антивірусного програмного забезпечення або втручання у систему безпеки.

Нагадуємо, що ESET Mobile Security для Android знаходиться у бета версії та не є кінцевим варіантом продукту. Ця версія не містить усіх функцій та можливостей, які будуть реалізовані у фінальному релізі. Рекомендуємо не встановлювати бета версію продукту на пристрої та/або системи зберігання секретних даних. Бета версія продукту ESET Mobile Security доступна для тестування користувачам.