ESET Internet Security отримав дві золоті нагороди у тестуванні AV-Comparatives

Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — здобула ряд нагород за результатами підсумкових тестувань незалежної організації AV-Comparatives протягом 2022 року. Зокрема рішення ESET Internet Security отримало відзнаки за розширений захист від загроз, мінімальну кількість помилкових спрацювань та низький вплив на продуктивність системи. 

Загалом організація AV-Comparatives проаналізувала 17 продуктів з безпеки для домашніх користувачів Windows. Зокрема цього разу перевірено рівень їх захисту від актуальних загроз в Інтернеті, складних цілеспрямованих атак, а також виявлення великої кількості шкідливих додатків без уповільнення роботи пристрою.

Продукт ESET заблокував 14 з 15 цілеспрямованих атак під час перевірки розширеного захисту та продемонстрував найнижчий показник помилкових спрацювань, отримавши 2 золоті нагороди. У трьох тестуваннях ESET Internet Security досягнув рівня Advanced+, а ще у двох інших – Advanced. Також експерти відзначили зручність і простоту інтерфейсу користувача та легкість використання.

Рішення ESET Internet Security забезпечує комплексний антивірусний захист пристроїв.

Варто зазначити, що рішення ESET Internet Security забезпечує комплексний захист пристроїв завдяки виявленню фішингових атак та інших видів загроз, перевірці смарт-пристроїв та безпеці онлайн-платежів. Саме тому продукт ідеально підходить для активних користувачів, які роблять покупки, працюють та спілкуються онлайн. Придбати рішення можна в офіційному Інтернет-магазині ESET за посиланням.