ESET зайняла топову позицію у списку Gartner

Компанія ESET - лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення - зайняла топову позицію у списку компаній, які мали найбільший розвиток у 2010 році у сфері безпеки. За результатами річного звіту «Market Share: Security Software, Worldwide, 2010» аналітичного агентства Gartner, компанія ESET збільшила свою частку на ринку IT-безпеки на 51,10 % та зайняла перший рядок у світовому рейтингу.

Очікування експертів щодо росту ринку інформаційної безпеки у 2010 році справдились. Згідно звіту Gartner, за минулий рік ринок інформаційної безпеки виріс на 13 % та досяг об'єму $ 16,6 млрд.

Рішення ESET забезпечують надійний антивірусний захист робочих станцій, серверів, а також портативних пристроїв. Розроблені на основі високопродуктивної технології ThreatSense, продукти ESET успішно виявляють та зупиняють в режимі реального часу шпигунське ПЗ, віруси та інші відомі та раніше невідомі загрози при мінімальному споживанні системних ресурсів. Протягом 2010 року було відзначено значний ріст користувачів таких продуктів як ESET NOD32 Antivirus, ESET Smart Security та ESEТ Cybersecurity для ОС Mac, які отримали велику кількість нагород та визнання незалежних експертів.

«Ми пишаємося тим, що діяльність нашої компанії на ринку безпеки було визнано такою організацією як Gartner, - говорить Річард Марко, виконавчий директор ESET, Словаччина. - У зв'язку з постійною появою нових видів комп'ютерних загроз сегмент інформаційної безпеки продовжує рости та розвиватися. Сьогодні наша основна мета - забезпечити найбільш якісним та ефектифним захистом максимальну кількість робочих станцій».

У квітні 2011 рішення ESET також отримали визнання від онлайн гравців. Компанія Valve, відомий виробник комп'ютерних ігор, на своєму сайті у розділі Hardware & Software Survey провела дослідження найпопулярніших серед користувачів ігрового сервісу Steam програм. Згідно отриманим результатам, з загальною часткою 8,81 % антивирусні програми ESET посідають друге місце серед усіх продуктів, які надають захист ПК. Зазначимо, що п'яте покоління продуктів ESET включає в себе спеціальний ігровий режим - під час роботи у повноекранному режимі ESET NOD32 Antivirus 5 / ESET Smart Security 5 автоматично переходить у беззвучний режим для экономії системних ресурсів, таким чином користувачі можуть насолоджуватися комп'ютерними іграми, не відволікаючись на повідомлення антивірусної програми, що виникають.