Прес-релізи

 • Нова версія Xopero ONE: ще більш ефективне резервне копіювання даних

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — повідомляє про вихід версії 1.1.0 рішення для резервного копіювання — Xopero ONE. Серед нових функцій — завантаження усіх журналів пристрою в один файл, очищення всього сховища одночасно, а також підвищення безпеки під час здійснення резервного копіювання.

 • Компанія ESET припиняє продаж рішень в росії та білорусі

  У відповідь на російське вторгнення в Україну компанія ESET ― провідний постачальник рішень з кібербезпеки зі штаб-квартирою в ЄС ― припиняє продаж продуктів домашнім користувачам, підприємствам та організаціям у росії та білорусі.

 • Допомагай безпечно! Шахраї наживаються на війні в Україні

  Компанія ESET ― лідер у галузі інформаційної безпеки ― повідомляє про виявлення численних фальшивих сайтів, які під приводом допомоги Україні виманюють гроші у користувачів.

 • Україна стала ціллю руйнівних атак до та під час російського вторгнення

  Компанія ESET ― лідер у галузі інформаційної безпеки ― повідомляє про виявлення двох нових сімейств шкідливих програм для знищення інформації, націлених на українські організації.

 • Нова кіберзагроза атакує Україну

  Компанія ESET ― лідер у галузі інформаційної безпеки ― повідомляє про виявлення абсолютно нового шкідливого програмного забезпечення для знищення інформації. Єдиною країною, в якій зафіксовано активність даної кіберзагрози, є Україна.

 • ESET. Progress. Protected: захист технологій, які сприяють прогресу

  Компанія ESET ― лідер у галузі інформаційної безпеки ― представляє нове позиціонування бренду, частиною якого стає слоган «Progress. Protected». Такі зміни мають на меті привернути увагу до захисту технологій, від яких залежить прогрес у різних сферах сучасного життя.

 • Від онлайн-продажів до каси: з якими викликами кібербезпеки стикається рітейл

  Галузь роздрібної торгівлі є однією із найбільш популярних цілей атак у світі. За прогнозами, у 2022 році роздрібні продажі тільки в США перевищать 5,2 трильйона доларів. Вже багато років гроші та дані користувачів є основною ціллю для кіберзлочинців, а різке зростання онлайн-покупок, спричинене пандемією, зробило рітейл ще більш привабливою для хакерів. Зловмисні дії інсайдерів, необережність персоналу та неправильно налаштоване або уразливе програмне забезпечення тільки сприяє здійсненню атак. 

 • Шукаєш кохання, а знаходиш борги: як розпізнати шахрайство онлайн

  У сучасних умовах стає все важче знайти другу половинку в реальному світі. Тому більшість переходить на знайомство за допомогою спеціальних додатків, таких як Tinder, Hinge або Bumble. Однак там охочі знайти кохання можуть стати легкою ціллю шахрайства онлайн.

 • Рейтинг кіберзагроз: Україна в п’ятірці країн за кількістю загроз для Android та шкідливих сайтів

  Компанія ESET ― лідер у галузі інформаційної безпеки ― представляє рейтинг найбільш поширених кіберзагроз у вересні-грудні 2021 року. Зокрема відповідно до даних телеметрії ESET, найбільш активними були атаки методом підбору пароля, шкідливі програми для Android та загрози, які поширюються через електронну пошту. 

 • ESET отримала найвище звання за захист робочих станцій у звіті Radicati

  Компанія ESET ― лідер у галузі інформаційної безпеки ― отримала звання «Кращий гравець»  у сегменті рішень для захисту робочих станцій відповідно до результатів звіту Radicati за 2021 рік. Загалом у дослідженні оцінено функціонал продуктів та стратегічне бачення 18 основних постачальників з кібербезпеки.