Прес-релізи

 • 10 викликів кібербезпеки: до чого готуватися користувачам та компаніям

  У рамках Дня захисту від кіберзагроз спеціалісти ESET підготували список основних викликів, які постають перед кібербезпекою вже зараз та виникнуть у найближчому майбутньому. 

 • Нова версія продуктів ESET — ще більше можливостей для захисту важливих даних

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — повідомляє про вихід нової версії продуктів для домашніх користувачів операційної системи Windows. У версії 16 реалізовано новітню технологію для виявлення загроз, а також вдосконалено функції для захисту конфіденційних даних, зокрема від атак методом підбору паролів та під час здійснення онлайн-платежів.

 • Кібершпигуни атакують Ізраїль: які компанії під прицілом

  Компанія ESET ― лідер у галузі інформаційної безпеки ― проаналізувала нові спеціальні бекдори та кібершпигунські інструменти, які використовувала APT-група POLONIUM для атак. Зловмисники були націлені на організації у різних галузях, такі як інженерія, інформаційні технології, право, комунікації, брендинг та маркетинг, ЗМІ, страхування та соціальні послуги.

 • Рейтинг Інтернет-загроз: Україна у п’ятірці цілей програм-вимагачів

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — представляє рейтинг найбільш поширених кіберзагроз за травень-серпень 2022 року. За цей період зросла кількість загроз для Android та число фішингових листів на тему доставки. Крім цього, Україна опинилася у п’ятірці країн, на які була націлена найбільша кількість атак програм-вимагачів.

 • Пропозиція роботи чи шахрайство: нові атаки групи Lazarus

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — виявила та проаналізувала набір шкідливих інструментів, які використовувалися відомою APT-групою Lazarus наприкінці 2021 року. Атаки починалися з фішингових повідомлень із небезпечними документами, а головною метою зловмисників було перехоплення даних.

 • Дослідники ESET виявили новий бекдор для Linux

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — виявила бекдор для Linux, який використовує APT-група SparklingGoblin. Кіберзлочинці націлені на організації в різних галузях у всьому світі, однак найбільше зловмисників цікавлять цілі в галузі освіти Східної Азії.

 • Дослідники ESET виявили нову групу кібершпигунів

  Компанія ESET ― лідер у галузі інформаційної безпеки ― виявила цілеспрямовані атаки нової групи кібершпигунів Worok. Серед цілей зловмисників були різні телекомунікаційні та банківські компанії, енергетичні та військові підприємства, а також державні організації.

 • ESET спільно з представником ДССЗЗІ України розповіли про загрозу Industroyer2 на конференції Black Hat

  Компанія ESET спільно з заступником голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України представили дослідження загрози Industroyer2 на конференції Black Hat 2022 у Лас-Вегасі. Ця небезпечна шкідлива програма була використана під час атаки на енергетичний сектор України навесні 2022 року.

 • Дослідження ESET: нова загроза для Mac шпигує за користувачами

  Компанія ESET ― лідер у галузі інформаційної безпеки ― повідомляє про виявлення бекдора CloudMensis, який шпигує за користувачами інфікованих пристроїв Mac тавикористовує загальнодоступні сервіси хмарних сховищ для обміну даними зі зловмисниками.

 • Нова версія Xopero ONE – тепер з підтримкою Jira та Google Cloud Storage

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — повідомляє про вихід версії 1.3.0 рішення для резервного копіювання —Xopero ONE. Відтепер користувачі можуть здійснювати резервне копіювання та аварійне відновлення для Jira. Крім цього, у новій версії доступна повна підтримка Google Cloud Storage.