Прес-релізи

 • Поширені APT-загрози 2022: Україна залишається головною ціллю кібершпигунів

  Компанія ESET ― лідер у галузі інформаційної безпеки ― підготувала огляд активності APT-груп протягом травня-серпня 2022 року. Зокрема Україна продовжує бути ціллю російських груп кіберзлочинців, основна мета яких викрадення конфіденційних даних важливих організацій та державних установ. Також українські користувачі опинилися під прицілом атак зловмисників, які пов’язані з Північною Кореєю.

 • Нова шпигунська програма використовує Google Drive

  Компанія ESET ― лідер у галузі інформаційної безпеки ― виявила раніше невідомий складний бекдор, який використовує APT-група ScarCruft. Шкідлива програма Dolphin має широкий спектр шпигунських можливостей, зокрема моніторинг дисків і портативних пристроїв, перехоплення файлів, запис натискань клавіатури, створення знімків екрану і викрадення облікових даних із браузерів.

 • Нова програма-вимагач атакує організації в Україні

  Компанія ESET ― лідер у галузі інформаційної безпеки ― попереджає про нову хвилю поширення програми-вимагача RansomBoggs, яка націлена на організації в Україні. Шкідлива програма поширюється через групову політику Active Directory, що вимагає від зловмисників отримання права адміністратора домену.

 • Xopero ONE 1.4.0 вже доступне користувачам!

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — повідомляє про вихід нової версії рішення для резервного копіювання та відновлення даних — Xopero ONE. Основною перевагою версії 1.4.0 є наявність надійного сховища, яке значно розширює захист від програм-вимагачів та посилює протидію іншим видам сучасних кіберзагроз.

 • Нова шпигунська програма для Android викрадає повідомлення користувачів

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — виявила нові шпигунські програми, націлені на користувачів Android. За допомогою загроз зловмисники можуть викрадати контакти, записані телефонні дзвінки та навіть повідомлення з таких програм, як WhatsApp, Facebook Messenger, Signal, Viber та Telegram. Шкідливі програми розповсюджуються APT-групою Bahamut через фальшивий вебсайт SecureVPN.

 • 10 викликів кібербезпеки: до чого готуватися користувачам та компаніям

  У рамках Дня захисту від кіберзагроз спеціалісти ESET підготували список основних викликів, які постають перед кібербезпекою вже зараз та виникнуть у найближчому майбутньому. 

 • Нова версія продуктів ESET — ще більше можливостей для захисту важливих даних

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — повідомляє про вихід нової версії продуктів для домашніх користувачів операційної системи Windows. У версії 16 реалізовано новітню технологію для виявлення загроз, а також вдосконалено функції для захисту конфіденційних даних, зокрема від атак методом підбору паролів та під час здійснення онлайн-платежів.

 • Кібершпигуни атакують Ізраїль: які компанії під прицілом

  Компанія ESET ― лідер у галузі інформаційної безпеки ― проаналізувала нові спеціальні бекдори та кібершпигунські інструменти, які використовувала APT-група POLONIUM для атак. Зловмисники були націлені на організації у різних галузях, такі як інженерія, інформаційні технології, право, комунікації, брендинг та маркетинг, ЗМІ, страхування та соціальні послуги.

 • Рейтинг Інтернет-загроз: Україна у п’ятірці цілей програм-вимагачів

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — представляє рейтинг найбільш поширених кіберзагроз за травень-серпень 2022 року. За цей період зросла кількість загроз для Android та число фішингових листів на тему доставки. Крім цього, Україна опинилася у п’ятірці країн, на які була націлена найбільша кількість атак програм-вимагачів.

 • Пропозиція роботи чи шахрайство: нові атаки групи Lazarus

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — виявила та проаналізувала набір шкідливих інструментів, які використовувалися відомою APT-групою Lazarus наприкінці 2021 року. Атаки починалися з фішингових повідомлень із небезпечними документами, а головною метою зловмисників було перехоплення даних.