Прес-релізи

 • Найбільші кібератаки 2022: під прицілом ― енергетика, держустанови та корпорації

  За підсумками року спеціалісти ESET підготували список з 10 найбільших кіберінцидентів з урахуванням завданої ними шкоди, рівня складності чи геополітичних наслідків.

 • Кіберзлочинці викрадають дані політичних організацій

  Компанія ESET ― лідер у галузі інформаційної безпеки ― виявила фішингову атаку на політичні організації, яку здійснила APT-група MirrorFace.

 • Рішення ESET для бізнесу підтвердило ефективний захист від кібератак

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — отримала визнання за результатами порівняльного тестування продуктів для виявлення та реагування на робочих станціях, яке проводила організація AV-Comparatives улітку 2022 року. 

 • Кібератаки іранських хакерів: які компанії під загрозою

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — виявила кібератаки за допомогою нових шкідливих інструментів, які пов’язані з іранською APT-групою Agrius. Кіберзлочинці здійснили атаку на ланцюг постачання, несанкціоновано використовуючи легітимне програмне забезпечення для розгортання програми Fantasy для знищення даних та інструменту Sandals для її виконання. 

 • ESET отримала відзнаку за надійний захист домашніх користувачів

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — здобула нагороду за результатами незалежного тестування AV-Comparatives у 2022 році. Зокрема рішення ESET Internet Security для захисту домашніх користувачів у результаті перевірки впливу на продуктивність системи отримало максимальну відзнаку «Advanced+».

 • Поширені APT-загрози 2022: Україна залишається головною ціллю кібершпигунів

  Компанія ESET ― лідер у галузі інформаційної безпеки ― підготувала огляд активності APT-груп протягом травня-серпня 2022 року. Зокрема Україна продовжує бути ціллю російських груп кіберзлочинців, основна мета яких викрадення конфіденційних даних важливих організацій та державних установ. Також українські користувачі опинилися під прицілом атак зловмисників, які пов’язані з Північною Кореєю.

 • Нова шпигунська програма використовує Google Drive

  Компанія ESET ― лідер у галузі інформаційної безпеки ― виявила раніше невідомий складний бекдор, який використовує APT-група ScarCruft. Шкідлива програма Dolphin має широкий спектр шпигунських можливостей, зокрема моніторинг дисків і портативних пристроїв, перехоплення файлів, запис натискань клавіатури, створення знімків екрану і викрадення облікових даних із браузерів.

 • Нова програма-вимагач атакує організації в Україні

  Компанія ESET ― лідер у галузі інформаційної безпеки ― попереджає про нову хвилю поширення програми-вимагача RansomBoggs, яка націлена на організації в Україні. Шкідлива програма поширюється через групову політику Active Directory, що вимагає від зловмисників отримання права адміністратора домену.

 • Xopero ONE 1.4.0 вже доступне користувачам!

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — повідомляє про вихід нової версії рішення для резервного копіювання та відновлення даних — Xopero ONE. Основною перевагою версії 1.4.0 є наявність надійного сховища, яке значно розширює захист від програм-вимагачів та посилює протидію іншим видам сучасних кіберзагроз.

 • Нова шпигунська програма для Android викрадає повідомлення користувачів

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — виявила нові шпигунські програми, націлені на користувачів Android. За допомогою загроз зловмисники можуть викрадати контакти, записані телефонні дзвінки та навіть повідомлення з таких програм, як WhatsApp, Facebook Messenger, Signal, Viber та Telegram. Шкідливі програми розповсюджуються APT-групою Bahamut через фальшивий вебсайт SecureVPN.