Прес-релізи

 • GREYCORTEX MENDEL 3.4 — нові можливості для аналізу мережевого трафіку

  Компанія ESET представляє нову версію продукту GREYCORTEX MENDEL. У версії 3.4 додано нові можливості та функції для покращення процесу виявлення загроз та аналізу загроз в  мережевому трафіку.

 • Нові версії продуктів ESET отримали експертні висновки ДССЗЗІ

  Компанія ESET повідомляє про те, що корпоративні рішення підтвердили відповідність нормам Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

 • Safetica 9.1: розширені можливості контролю конфіденційних даних

  Компанія ESET повідомляє про те, що нова версія рішення для запобігання втрати даних Safetica тепер доступна користувачам. Версія 9.1 володіє покращеними можливостями визначення конфіденційної інформації для поліпшення безпеки підприємств.

 • Нова версія ESET File Security для Linux — додаткові можливості для користувачів

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — повідомляє про вихід нової версії рішення ESET File Security для Linux для захисту серверів. Версія 7.0 має декілька нових важливих функцій, які дозволяють покращити захист файлової системи в режимі реального часу.

 • Шахраї під виглядом FaceApp поширюють шкідливу програму

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — попереджає про поширення фальшивої шкідливої програми, яка маскується під FaceApp та розповсюджується через інфіковані веб-сайти та YouTube. Зокрема, зловмисники розміщуютьна YouTube відео, в якому розповідають про преміум-версію відомого додатку і прикріплюють до нього посилання для завантаження фальшивої версії програми.

 • Група Ke3chang атакує дипломатичні установи у Європі та Латинській Америці

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — повідомляє про виявлення нового сімейства шкідливого програмного забезпечення, пов’язаного з групою кіберзлочинців Ke3chang, а також невідомого раніше бекдору.

 • Група кіберзлочинців Buhtrap тепер використовує 0-денні уразливості

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — повідомляє про виявлення нової активності групи Buhtrap.

 • Розповсюдження шкідливого ПЗ через торрент

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — повідомляє про поширення шкідливого ПЗ через торрент у вигляді  бекдора. Дана загроза поширюється через південнокорейські та китайські торрент-сайти, маскуючись під фільми або телепередачі, а в деяких випадках і під виглядом ігор, використовуючи їх як приманку.

 • Загрози безпеці в соціальних мережах — як уникнути інфікування

  Соціальні мережі сьогодні проникли майже в усі сфери людського життя, проте крім очевидних можливостей і переваг, які приносить їх використання, існує і ряд серйозних загроз. Більшість з нас сприймають Інтернет-спільноти як розвагу, але майже ніхто не замислюється про важливість дотримання правил безпеки в соціальних мережах.

 • Продукт ESET отримав відзнаку за надійний захист Інтернет-банкінгу

  ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — повідомляє про здобуття рішенням ESET Internet Security відзнаки за захист Інтернет-банкінгу та веб-браузера. Крім ESET, із 9 постачальників, які брали участь у випробуванні лабораторії MRG Effitas, нагороди отримали тільки 3 виробники.