• Розповсюдження шкідливого ПЗ через торрент

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — повідомляє про поширення шкідливого ПЗ через торрент у вигляді  бекдора. Дана загроза поширюється через південнокорейські та китайські торрент-сайти, маскуючись під фільми або телепередачі, а в деяких випадках і під виглядом ігор, використовуючи їх як приманку.

 • Загрози безпеці в соціальних мережах — як уникнути інфікування

  Соціальні мережі сьогодні проникли майже в усі сфери людського життя, проте крім очевидних можливостей і переваг, які приносить їх використання, існує і ряд серйозних загроз. Більшість з нас сприймають Інтернет-спільноти як розвагу, але майже ніхто не замислюється про важливість дотримання правил безпеки в соціальних мережах.

 • Продукт ESET отримав відзнаку за надійний захист Інтернет-банкінгу

  ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — повідомляє про здобуття рішенням ESET Internet Security відзнаки за захист Інтернет-банкінгу та веб-браузера. Крім ESET, із 9 постачальників, які брали участь у випробуванні лабораторії MRG Effitas, нагороди отримали тільки 3 виробники.

 • Спеціалісти ESET виявили нову активність майнера криптовалюти LoudMiner

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — повідомляє про виявлення незвичайного майнера криптовалюти під назвою LoudMiner, який використовує віртуалізацію програмного забезпечення — QEMU на macOS та VirtualBox на Windows — з метою видобутку криптовалюти на віртуальних пристроях TinyCoreLinux.

 • Нові шкідливі додатки для криптовалюти виявлені в Google Play

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — попереджає про появу шкідливих додатків для криптовалюти, які використовують нову техніку обходу двофакторної аутентифікації на основі SMS-повідомлень.

 • Загроза кіберпереслідування: як не стати жертвою злочинців

  З появою нових технологій з’являються і нові небезпеки. Однією з таких загроз вважається кіберсталкінг – переслідування за допомогою сучасних технологій. Відомі не поодинокі випадки, коли те, що починалася зі звичайного «слідкування» у соціальних мережах закінчувалось фатально.

 • ESET увійшла в топ-5 найкращих постачальників програмного забезпечення ринку EMEA

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — зайняла одне з провідних місць у рейтингу найкращих виробників програмного забезпечення ринку Європи, Близького Сходу та Африки на основі 66 тисяч відгуків користувачів.

 • ESET здобула звання «Чемпіон» за результатами дослідження Canalys

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — отримала статус «Чемпіон» в матриці лідерів Canalys (Cybersecurity Leadership Matrix) серед 15 постачальників рішень з кіберзахисту у 2019 році.

 • Сучасний менеджер паролів — легке управління обліковими записами

  Щодня ми використовуємо безліч паролів для доступу до облікових записів, які містять конфіденційну інформацію про нас, наприклад, банківських рахунків, сторінокв соціальних мережах, особистої та робочої електронної пошти.

 • Група кіберзлочинців Turla використовує новий бекдор для атаки користувачів

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — повідомляє про поширення нових інструментів на основі PowerShell групою кіберзлочинців Turla.