• Націлена на критичну інфраструктуру група GreyEnergy, можливо, готується до руйнівних атак

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — повідомляє про виявлення деталей щодо наступника APT-групи BlackEnergy. Групазловмисників, яка отримала назву GreyEnergy, націлена на шпигунство й розвідку та, цілком можливо, готується до майбутніх атак із метою кіберсаботажу

 • Дослідники ESET встановили зв'язки між найбільш масштабними кібератаками

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — виявила факти, які пов'язують відому групу кіберзлочинців TeleBots із Industroyer — найпотужнішою кіберзагрозою, спрямованою на промислові системи управління.

 • Продукти ESET отримали експертні висновки ДССЗЗІ України

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — повідомляє про те, що ряд продуктів ESET для корпоративних користувачів отримав експертні висновки Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

 • ТОП-10 шкідливих програм в Україні: вересень, 2018

  Компанія ESET —лідер у галузі інформаційної безпеки— представляє основні тенденції розповсюдження комп'ютерних загроз у вересні 2018 року. За даними, отриманими за допомогою системи швидкого сповіщення ESET LiveGrid, найбільш активним було рекламне програмне забезпечення, загрози, які перенаправляють жертв на інфіковані веб-сайти, та шкідливі програми для прихованого видобутку криптовалюти.

 • Дослідники ESET виявили перший UEFI руткіт

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — повідомляє про виявлення кібератаки з використанням UEFI руткіту для інфікування комп’ютерів жертв.

 • ESET запускає нове рішення для віддаленого управління на основі хмари

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — повідомляє про запуск ESET Cloud Administrator — рішення для віддаленого управління захистом на основі хмарних технологій, спеціально розробленого для малого та середнього бізнесу.

 • DanaBot додає нові функції та вже атакує користувачів Європи

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — нещодавно виявила різке зростання активності прихованого банківського трояна DanaBot. Шкідливе програмне забезпечення, яке вперше було зафіксовано раніше у цьому році в Австралії та Польщі, тепер поширюється і в інших країнах — Італії, Німеччині, Австрії та станом на вересень 2018 року в Україні.

 • Фальшиві додатки в Google Play виманюють банківські дані користувачів

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — повідомляє про виявлення ряду фальшивих банківських додатків в офіційному магазині Google Play.

 • Додаткові компоненти медіаплеєра Kodi здійснюють майнінг криптовалюти

  Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — попереджає про поширення шкідливого програмного забезпечення для майнінгу криптовалюти через сторонні компоненти для популярного медіаплеєра Kodi.

 • Компанія ESET спільно з Canon IT Solutions відкрили новий офіс в Японії

  Компанія ESET, лідер у галузі інформаційної безпеки, та Canon IT Solutions («CITS»), ексклюзивний партнер ESET в Японії, оголосили про спільне відкриття нового офісу в Токіо, який офіційно розпочав роботу 1 вересня 2018 року.