Прес-релізи

 • Нові версії ESET Remote Administrator та ESET Virtualization Security доступні для завантаження користувачам

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про вихід важливих оновлень рішень для корпоративних користувачів — ESET Remote Administrator та ESET Virtualization Security. Зокрема новинкою ESET Remote Administrator стала сумісність з інструментом інформаційної безпеки та управління подіями IBM QRadar, а у новій версії ESET Virtualization Security реалізовано вбудовану підтримку VMware NSX, що є подальшим розширенням рішень ESET для популярної платформи VMware.

 • Оновлений дешифратор для жертв програм-вимагачів Crysis доступний для завантаження

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про вихід оновленої версії безкоштовного дешифратора для жертв програм-вимагачів. Даний інструмент дозволяє користувачам, дані або пристрої яких постраждали від сімейства Crysis (продукти ESET виявляють дану загрозу як Win32/Filecoder.Crysis), отримати доступ до зашифрованих файлів.

 • Рекомендації спеціалістів ESET для захисту від програм-шифрувальників

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — попереджає про нову хвилю активності програм-шифрувальників, які архівують інформацію на комп’ютері жертви із застосуванням складного паролю та відображають пропозицію відновити інформацію за певну фінансову винагороду.

 • AV-Comparatives підтверджує високу якість захисту продуктів ESET

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — отримала дві золоті нагороди, а також звання «топовий продукт» за результатами підсумкового звіту AV-Comparatives за 2016 рік. Таким чином користувачі ESET можуть відчувати переваги високої продуктивності рішень та безперешкодного виявлення, що дозволяє їм безпечно відкривати світ онлайн.

 • Троян атакує системи дистанційного банківського обслуговування

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про поширення банківського трояна, націленого на системи дистанційного банківського обслуговування (RBS) компаній, які використовуються для здійснення фінансових операцій. Вектор атак шкідливої програми спрямований на Росію та сусідні країни, серед яких і Україна.

 • У 2016 році кількість програм-вимагачів для Android зросла на 50%

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про те, що кількість зразків програм-вимагачів для платформи Android у 2016 році зросла на 50% порівняно з минулим роком. Після запуску на комп'ютері користувача подібні загрози шифрують всі типи файлів або блокують екран пристрою та вимагають плату за доступ до даних.

 • Продукти ESET отримали три найвищі нагороди від SE Labs

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — отримала cерію нагород від незалежної організації SE Labs. За результатами останніх тестувань, продукти ESET для корпоративних та домашніх користувачів здобула три найвищих відзнаки, продемонструвавши максимальне виявлення загроз без помилкових спрацювань.

 • Шкідливий завантажувач для Android поширюється під виглядом оновлення Flash Player

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про виявлення небезпечного додатку для пристроїв Android, який може завантажувати та запускати шкідливі програми-вимагачі та загрози, спрямовані на викрадення коштів з банківських рахунків. Троян-завантажувач Android/TrojanDownloader.Agent.JI поширюється через інфіковані веб-сайти та маскується під оновлення Flash Player.

 • KillDisk тепер атакує Linux, вимагаючи викуп 250 000 $ за розшифрування, яке здійснити неможливо

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про виявлення нової модифікації загрози KillDisk, яка шифрує комп’ютери Linux та вимагає викуп у розмірі 250 000 доларів у криптовалюті Bitcoins за їх розблокування.

Захистіть дітей онлайн зі знижкою 20%!

Тільки до 21 червня!

Дізнатися більше