Прес-релізи

 • Дешифратор для програм-вимагачів AES-NI та XData доступний для завантаження

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про вихідінструменту для розшифрування файлів жертв небезпечних програм-вимагачів Win32/Filecoder.AESNI.B та Win32/Filecoder.AESNI.C (також дана версія відома як XData). Дешифратор був розроблений на основі ключів, опублікованих нещодавно у Twitter та форумі BleepingComputer.com.

 • Нові інструменти для протидії програмам-вимагачам доступні користувачам

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про вихід інструментів для протидії атакам програм-вимагачів WannaCry (WannaCryptor) та версій Crysis, які додають .wallet та .onion розширення до інфікованих файлів.

 • Програма-вимагач XData атакує українських користувачів

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про хвилю поширення програм-вимагачів XData, які продукти ESET виявляють як Win32/Filecoder.AESNI.C. Найбільша кількість виявлень за період від 17 до 22 травня зафіксована серед українських користувачів – 96%. Пік активності шкідливої програми припав на 19 травня.

 • Загроза CoinMiner використала експлойт EternalBlue раніше ніж WannaCry

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — виявила новий факт про вимагача WannaCry (також відома як WannaCryptor): дана шкідлива програма була не першою загрозою, яка використала експлойти EternalBlue та DoublePulsar. Цей механізм уже був застосований кіберзлочинцями ще в кінці квітня. Тоді зловмисники замість шифратора на комп’ютер жертви завантажували шкідливу програму, яка використовувала потужності інфікованого комп'ютера для генерації криптовалюти Monero.

 • Загроза WannaCry: нові факти та поради з захисту від спеціалістів ESET

  Програма-вимагач WannaCry стала найбільшою цифровою загрозою у світі за останні роки, уразивши десятки тисяч комп’ютерів користувачів у всьому світі. Програма виявляється продуктами ESET як Win32/Filecoder.WannaCryptor.D та має подібні до мережевого черв’яка характеристики, завдяки яким загроза може інфікувати інші пристрої мережі.

 • Нова програма-вимагач Wanna Cry масово атакує Інтернет-користувачів у всьому світі

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про масове поширення нової шкідливої програми-вимагача WannaCryptor (також відома як Wanna Cry або Wcrypt). Загроза шифрує файли на комп’ютері жертви та вимагає $300 за повернення доступу до них.

 • Група Sednit використовує ім’я Трампа для заманювання жертв

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — попереджає про нову хвилю фішинг-атак групи кібершпигунів Sednit. Зокрема кіберзлочинці надсилають шкідливі листи з документами-приманками, після відкриття яких на пристрій жертви завантажується шпигунський інструмент Seduploader. Цього разу зловмисники заманюють користувачів переглядати вкладення за допомогою файла з назвою «Атака Трампа на Сирію».

 • Продукти ESET показали відмінний результат у тестуванні AV-Test

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про те, що продукти ESET в котрий раз поспіль підтвердили свою бездоганну продуктивність у тестуванні незалежної лабораторії AV-Test. Цього разу у випробуванні взяли участь 32 антивірусні рішення. Організація оцінювала здатність цих продуктів забезпечити захист файлів за допомогою технологій запобігання виконання файлів (DEP) та рандомізації адресного простору (ASLR).

 • Шифрування даних від ESET визнано кращим спеціалістами AV-Comparatives

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про те, що DESlock+ Pro був визнаний провідним рішенням для малих і середніх підприємств за результатами першого тестування AV-Comparatives продуктів для шифрування даних. Продемонструвавши надійний захист корпоративної інформації, DESlock+ Pro випередив чотири інші популярні продукти з подібним функціоналом.

 • Шкідливі додатки поширюються на Google Play під виглядом модифікацій для гри Minecraft

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про виявлення в офіційному магазині Google Play понад 80 шкідливих додатків під виглядом модифікацій для Minecraft. На даний час шкідливі програми були завантажені майже мільйон разів. Замість обіцяного функціоналу додатки переадресовують користувачів на шахрайські веб-сайти та показують агресивні рекламні оголошення.

Захистіть дітей онлайн зі знижкою 20%!

Тільки до 21 червня!

Дізнатися більше