Прес-релізи

 • Постачальник рішень для резервного копіювання Xopero приєднався до ESET Technology Alliance

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — оголошує про приєднання Xopero, провідного європейського постачальника рішень для резервного копіювання, до ESET Technology Alliance.

 • Шкідлива програма для майнінгу Monero використовує уразливість Microsoft

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — попереджає про поширення нової загрози, за допомогою якої хакери інфікують уразливі веб-сервери Windows шкідливою програмою для майнінгу криптовалюти Monero — нової альтернативи криптовалюті Bitcoin.

 • Дослідники ESET виявили ряд сайтів зі шкідливим скриптом для майнінгу криптовалюти

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про виявлення файлів JavaScript, які використовуються для прихованого майнінгу криптовалюти безпосередньо в браузері. Майнінг відбувається під час перегляду користувачем певних веб-сайтів. Цілями кіберзлочинців стали користувачі України, Росії, Білорусі, Казахстану та Молдови.

 • ESET запускає нову модель ліцензування в рамках програми ESET Managed Service Provider

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про доступність нової моделі управління та ліцензування корпоративних продуктів через програму ESET Managed Service Provider (MSP).

 • ESET відзначає 30 років інновацій та прогресу в галузі ІТ-безпеки

  Компанія ESET уже 30 років забезпечує надійний захист користувачів у всьому світі, залишаючись новатором розробки технологій для виявлення різноманітних видів загроз.

 • GREYCORTEX — новий учасник ESET Technology Alliance

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — оголошує про приєднання GREYCORTEX, постачальника рішень для безпеки мережі, до програми співпраці ESET Technology Alliance.

 • Нова загроза атакує банки України

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про появу нової загрози, яка атакує банки України, Білорусі, Росії та Казахстану. Шкідлива програма поширюється через електронні листи зі шкідливим документом у вкладенні.

 • Рішення для дому ESET отримали відзнаку AV-Comparatives

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про те, що антивірусне рішення для пристроїв Mac та продукт для контролю використання Інтернету дітьми отримали сертифікати за результатами нещодавніх порівняльних досліджень провідного тестувальника AV-Comparatives.

 • Компанія ESET будує сучасний кампус у Братиславі

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — повідомляє про плани щодо будівництва нової штаб-квартири, яка буде розміщувати 25 000 квадратних метрів офісних площ приблизно для 1400 працівників.

 • ТОП-10 шкідливих програм в Україні: липень, 2017

  Компанія ESET — лідер у галузі проактивного виявлення — представляє основні тенденції розповсюдження комп'ютерних загроз у липні 2017 року. За даними, отриманими спеціалістами вірусної лабораторії ESET за допомогою системи швидкого оповіщення ESET Live Grid, топові позиції у рейтингу найбільш активних шкідливих програм займають загрози, які перенаправляють жертву на інфіковані веб-сайти, та рекламне програмне забезпечення.

Захистіть дітей онлайн зі знижкою 20%!

Тільки до 21 червня!

Дізнатися більше